Цитат Първоначално написано от mamanushi Виж мнение
Привет! Въпрос към организаторите: Има ли яснота кой ще има щандове за продажба?
По повод запитването за щандовете да ви кажа, че още никой не е проявил интерес да ми пише имейл за да ме уведоми за такова участие. Приемам заявки и желаещи дори до последния ден преди да се проведе срещата.
Разговарях с нашата лидерка Светла Петрова и се разбрахме, че срещата ще се проведе тази година както е обявена, макар и с малко на брой записани гости.
Искам да подсетя всички записали се да ми пратят имеил с имената и никовете си, защото започнах да получавам пари от много хора, но немога да ги свържа със съответния човек, защото съм забравила кой с кой ник беше от предишните срещи.
Подсещам и тези който още не са ми пратили свойте суми, да го направят до края на Август месец, за да мога да подготвя всички необходими плащания за официалната част.
Сумуте по плащанията на вечерите ще се събират в деня на пристигане и регистрация в хотела, а самите нощувки съответно броя им отново при регистрацията лично от записалите се.
Моля за съответната коректност от вас колеги.