Страница 3 от 5 ПърваПърва 12345 ПоследенПоследен
Показване на 31 до 45 от 65
  1. #31

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от mamanushi Виж мнение
    Привет! Въпрос към организаторите: Има ли яснота кой ще има щандове за продажба?
    По повод запитването за щандовете да ви кажа, че още никой не е проявил интерес да ми пише имейл за да ме уведоми за такова участие. Приемам заявки и желаещи дори до последния ден преди да се проведе срещата.
    Разговарях с нашата лидерка Светла Петрова и се разбрахме, че срещата ще се проведе тази година както е обявена, макар и с малко на брой записани гости.
    Искам да подсетя всички записали се да ми пратят имеил с имената и никовете си, защото започнах да получавам пари от много хора, но немога да ги свържа със съответния човек, защото съм забравила кой с кой ник беше от предишните срещи.
    Подсещам и тези който още не са ми пратили свойте суми, да го направят до края на Август месец, за да мога да подготвя всички необходими плащания за официалната част.
    Сумуте по плащанията на вечерите ще се събират в деня на пристигане и регистрация в хотела, а самите нощувки съответно броя им отново при регистрацията лично от записалите се.
    Моля за съответната коректност от вас колеги.

  2. #32

    Подразбиране

    Записвам се с две нощувки и всички мероприятия. В двойна стая с ani_karavasileva и за двете без вечеря на 16-ти.
    Редактирано от diana karagiozova : 22.08.2022 в 17:25.

  3. #33

    Подразбиране

    Моля да ни запишете за 2 нощувки и всички останали екстри но без ресторант на 16 ,двойна стая с Дарина Манолова darma-rz

  4. #34

    Подразбиране

    Записвам се и аз в потвърждение на по горния пост от lilipi1970 , за две нощувки в двойна стая с всички екстри , но без вечерята на 16.09.22г

  5. #35

    Подразбиране

    Записвам се заедно с desi13 -
    две нощувки в двойна стая за 16 и 17.09., два пъти официална част и две вечери на 17.09.

  6. #36

    Подразбиране

    Записвам се с две нощувки и всички мероприятия.

  7. #37

    Подразбиране

    Запис 2 нощувки ,без вечеря за 16. Всичко останало за следващия ден, както си му е реда. Дал господ, да се видим!
    Редактирано от dushkova : 20.08.2022 в 11:56.

  8. #38

    Подразбиране

    Ние със stefp ако може да хванем опашката на записа искаме двойна стая от 16-ти + всички мероприятия без вечерята на 16-ти. Дано не е съвсем късно
    Редактирано от Tonito : 22.08.2022 в 14:59.

  9. #39

    Подразбиране

    Добър вечер! Аз имам въпрос, свързан с конкурсите. Доколкото знам, тазгодишният конкурс е "Ах, морето", но е упоменато, че ще се гласува за конкурсите Та, питането ми е, това означава ли, че ще гласуваме на живо и за конкурсите от 2020 и 2021 година? Извинявайте, ако не е тук мястото за въпроса ми!

  10. #40

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от dimcheto Виж мнение
    Добър вечер! Аз имам въпрос, свързан с конкурсите. Доколкото знам, тазгодишният конкурс е "Ах, морето", но е упоменато, че ще се гласува за конкурсите Та, питането ми е, това означава ли, че ще гласуваме на живо и за конкурсите от 2020 и 2021 година? Извинявайте, ако не е тук мястото за въпроса ми!
    Диме,на срещата ще се гласува само за конкурса "Ах,морето"
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  11. #41

    Подразбиране

    Може ли превод по банков път?

  12. #42

    Подразбиране

    Здравейте мили дами и колежки!
    Отново се извинявам за дългото ми отцъствие от темата за националната среща, но както вече разбрахте при мен се получи много лош инцидент - внезапно почина моя татко и ми се стовариха много грижи и ангажименти на главата, който не търпяха отлагане.
    Сега обаче се завръщам за да довърша работата си и тук, за да осъществим тази 13-та фатална среща.
    За всички вече е ясно, че ще сме в леко съкратен състав, поради малкия брой записали се да присъстват, но все пак ще има събиране.
    Актуализирала съм списъка и съм посочила от кого съм получила сумата от 25лв. който бяха като основа за участие.
    Но имам една забележка - хора защо не четете правилно какво се изисква при изпращането на сумите. Получих пари който немога да свържа с хората за който се отнасят.
    Записване!!!
    Започва се записване от 10.07.2022г. до 20.08.2022г., като се посочва:
    - от коя дата ще е настаняването /брой нощувки/
    - какви мероприятия ще се ползват
    - при желание с кой искате да бъдете настанени в стая
    - гостите който ще се водят, се записват като равноправни с всички останали
    Записването става тук във форума с вашия ник и ако добавяте гост, както и на имейл: jelana79@abv.bg , където се посочват: ника ви, трите ви имена, и гост с три имена /ако има такъв/, както и телефона ви за връзка при нужда.

    Беше посочено всеки записал се да ми изпрати имейл за да уточним подробности, както и телефон за връзка... НО ТАКИВА ИМЕЙЛИ ПРОСТО ЛИПСВАТ.
    Ще помоля тези който са пратили пари, но не се виждат като такива в списъка да се свържат с мен за да ги добавя като платили.
    Надявам се да разбирате мойте притеснения.
    Хубава вечер!

  13. #43
    Активност Аватара на Ge4i1970
    от София, живея в Търново
     
    593 Мнения
     

    Подразбиране

    Може ли да се запиша с огромно закъснение? 😊

  14. #44

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Ge4i1970 Виж мнение
    Може ли да се запиша с огромно закъснение? ��
    Разбира се че може... даже с огромно удоволствие!

  15. #45
    Активност Аватара на Ge4i1970
    от София, живея в Търново
     
    593 Мнения
     

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от jelana79 Виж мнение
    Разбира се че може... даже с огромно удоволствие!
    Благодаря, Жу!

Страница 3 от 5 ПърваПърва 12345 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •