Страница 5 от 5 ПърваПърва ... 345
Показване на 61 до 65 от 65
  1. #61

    Подразбиране

    Благодаря ви, момичета за милите думи! Радвам се, че най-после се срещнахме и запознахме лично. XIII среща, наистина се оказа "фатална" пред вид обстоятелствата, но вече е в историята. Дано сте отнесли по един хубав спомен от нас и от Габрово. До нови срещи!

  2. #62

    Подразбиране

    Благоря ви и аз мили момичета за хубавите думи и се радвам много, че всичко ви е харесло. Беше ми много приятно да се видим отново и осъществим тази дълго очаквана среща.
    Малката помощничка също е много доволна че имаше възможноста да бъде асистентка точно на именния си ден и ще го запомни завинаги с голяма емоция.
    Вече нямам търпение да се видим отново следващата година в Стара Загора. До нови срещи!

  3. #63

    Подразбиране

    Искам и аз да изкажа благодарности от мое име и от името на моята майка! Благодаря на двете организаторки за прекрасната среща! След толкова време Най-накрая се събрахме отново! Радвам се, че съм част от вас!!! Нямам търпение за следващата среща! 😍😊

  4. #64

    Подразбиране

    Браво на Жу и на Вени за представянето за жалост бях възпрепятстван но браво на организаторките ще се видим догодина в Стара Загора до нови срещи
    Редактирано от birliban81 : 25.09.2022 в 23:58.

  5. #65

    Подразбиране

    Реклама:
    И еддна статия за срещата във вестник "100 вести"- Габрово.https://www.stovesti.info/xiii-natsi...iya-11860.html

Страница 5 от 5 ПърваПърва ... 345

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •