Страница 4 от 5 ПърваПърва ... 2345 ПоследенПоследен
Показване на 46 до 60 от 65
  1. #46

    Подразбиране

    Здравейте,
    С извинение още веднъж към организаторите се оказа, че аз няма да мога да присъствам. УСПЕШНА СРЕЩА!
    Редактирано от flame_froide : 12.09.2022 в 10:35.
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  2. #47

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от flame_froide Виж мнение
    Здравейте,
    С извинение още веднъж към организаторите се оказа, че аз няма да мога да присъствам. УСПЕШНА СРЕЩА!
    Съжалявам да го разбера, но щом така си преценил...
    Хубав ден.

  3. #48

    Подразбиране

    За съжаление и аз няма да мога да присъствам на срещата. Весело изкарване на всички.

  4. #49

    Подразбиране

    Уважаеми колеги!
    Относно настаняването има малки промени. За всички записали се за участие и присъствие на срещата има подготвени стаи, както са посочили с кои искат да са настанени заедо. Ако се налагат промени ще е на място в хотела.
    Има обаче проблем, който е в следствие на някой обстоятелства.
    Когато запазих дата за участие намаше други събития планирани в този период, но по късно съдържателите на хотела, както и други клиенти като нас са записали участия по други поводи. В петък има голямо фирменно парти, което заема свободните стаи който не се заеха от нас, тъй като много от нашите участници се записаха само за една вечер. От тук произлиза проблема - хората от партито ще освободят стаите към 14ч, и чак тогава ще могат хората идващи само за една нощувка да се настанят в стаите си.
    На никой нама да се откаже настаняване, просто трябва търпение. Има вероятност да се освободят и по рано, като веднага ще бъдат оправени и нашите гости съоветно настанени.
    В събота сутринта докато пристига по голямата група гости за нашата среща, в хотела има голамо тържество по повод кръщене в друга зала, което допълнително ще усложни нашето посрещане. Аз ще съм вхотела от 9ч до 12ч, и поради организаторски ангажименти ще отцъствам за малко повече от 1 час. В 13.30ч отново ще съм в хотела, за да продължа с домакинството си. В това време ще ви посреща другата организаторка veniprtgab.
    Надявам се това да не помръчи настроението на гостуващите на срещата и да запазим добрия тон.
    Подготвени са интересни забавления и най вече хубави емоции.
    Очакваме ви с нетърпение.

  5. #50

    Подразбиране

    Жу, няма да се плашиш, бих предпочела сватба, ама и кръщене върши работа, да има ядене и пиенье
    Всичко ще е наред

  6. #51

    Подразбиране

    Жу,моля да имаш предвид и сина ми,който идва да разгледа Габрово,две нощувки,всичко ще платим на място.

  7. #52

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от flame_froide Виж мнение
    Здравейте,
    С извинение още веднъж към организаторите се оказа, че аз няма да мога да присъствам. УСПЕШНА СРЕЩА!
    Жалко, готвех се да направим дует.

  8. #53

    Подразбиране

    Настъпи дългоочакваният ден на XIII национална среща на goblenite.org. От името на организаторите от софийското домакинство поздравявам всички участници. Преди 3 години поех отговорността да пазя и допълня знамето на форумните ни срещи. Днес, този символ на общата ни страст, на незабравимите моменти, прекарани заедно, премина в ръцете на jelana79. Позволявам си да споделя няколко снимки за всички, възпрепятствани от участие в срещата. snimka_1.jpg za publ_2.jpg
    С нетърпение очаквам новини за следващата ни среща!
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Редактирано от burteva : 17.09.2022 в 16:09.

  9. #54

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от burteva Виж мнение
    Настъпи дългоочакваният ден на XIII национална среща на goblenite.org. От името на организаторите от софийското домакинство поздравявам всички участници. Преди 3 години поех отговорността да пазя и допълня знамето на форумните ни срещи. Днес, този символ на общата ни страст, на незабравимите моменти, прекарани заедно, премина в ръцете на jelana79. Позволявам си да споделя няколко снимки за всички, възпрепятствани от участие в срещата. snimka_1.jpg za publ_2.jpg
    С нетърпение очаквам новини за следващата ни среща!
    Знамето ни е страхотно! Адмирации за бродиращите! Много съжалявам, че за първи път ме нямаше на Национална. Надявам се догодина да го видя в Стара Загора ♥

  10. #55

    Подразбиране

    Благодаря ви ,момичета ,от Габрово за гостоприемството ! До нови срещи !

  11. #56

    Подразбиране

    Бяхте на ниво, особено малката асистентка, поздравления! До нови срещи!

  12. #57

    Подразбиране

    Благодаря! На Организаторите , за двугодишните усилия, търпението и отлично организираната среща ! За топлото посрещане и грижите през цялото време! "Фаталната среща",беше супер! Вече си представям си слеващите <3

  13. #58

    Подразбиране

    Жу, Вени, мили момичета, БЛАГОДАРЯ! Щастлива съм, че фаталната, 13-та, среща се състоя, макар и след две годишна пауза
    Всичко беше повече от прекрасно организирано, емоционално и зареждащо! До нови срещи!

  14. #59

    Подразбиране

    Прекрасна среща! Благодаря на двете домакините и на малката им помощничка!

  15. #60

    Подразбиране

    Реклама:
    Скъпи домакини, благодаря за прекрасната среща. Оставам с много приятни чувства и емоции от Габрово. До нови срещи!

Страница 4 от 5 ПърваПърва ... 2345 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •