Страница 2 от 5 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 65
  1. #16

    Подразбиране

    Записва се за участие в срещата с една нощувка на 17.09 в двойна стая с госта ми Веселина Дилкова,зала,вечеря и всички екстри. Очаквам с голямо нетърпение да се видим!

  2. #17

    Подразбиране

    Записвам се за две нощувки с всички екстри, заедно със sashka58 в апартамент.

  3. #18

    Подразбиране

    Запис за 3 души, аз и Яна Танчева, плюс гост, за 17/09 - апартамент. Вечеря+останалите мероприятия за 17/09. До скоро!
    Редактирано от o4ilatata : 25.07.2022 в 16:16. Причина: По мое желание

  4. #19

    Подразбиране

    Записвам се за две нощувки и всички екстри в апартамент с Райка Тачева и Руми Нинова.

  5. #20

    Подразбиране

    Записвам се за 2 нощувки с гост,записвам и Диди Аксаково със 2 нощувки

  6. #21

    Подразбиране

    Моля да бъда записан flame_froide за срещата за 2 нощувки от 16 до 18 и за всички мероприятия в единична стая. Тъй като ще съм с кола, ако е необходимо да се заявява паркинга на хотела (в някои хотели е така) моля и това да ми заявите.
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  7. #22

    Подразбиране

    Записвам мен и mynki за 1 нощувка на 17.09.2022 г. в апартамент с кафе пауза и вечеря

  8. #23

    Подразбиране

    Записвам себе си + 1 гост в двойна стая за нощувка 17.09. Аз ще ползвам кафе пауза и вечеря , госта само вечерята. Ще помоля , ако има нужда да се запази парко - място в хотела такава резервация да има и за нас.

  9. #24

    Подразбиране

    Записвам се за една нощувка на 17 .09 в единична стая и кафе пауза и вечеря
    Редактирано от knifofia : 14.08.2022 в 20:21.

  10. #25

    Подразбиране

    Здравейте колежки,
    първо да се извиня за дългото ми отцъствие, но имах доста уважителни причини от лично естество, който ме възпрепятстваха да влизам във форума.
    Днес направих актуализация на списака на записалите се и желаещите да присъстват на срещата, но много се озадачих от малкия брой желаещи. Отбелязвам факта, че отново се заговори по новините за ограничения по повод въпросния ковид, но се надявам този път изтегляйки датата по напред да имаме възможност да проведем срещата.
    Не ме разбирайте погрешно, но ако и тази година нещата се провалят, едва ли ще се наема да организирам повече среща в моя град - може пък да не ми е на късмет да ви посрещна като гости в града на хумора и сатирата.
    Има още време всеки да си прецени дали желае да се запише, но за да се проведе среща ще е нужен кфокум от поне 60 - 70 човека (грубо по сметки от другите срещи е половината присъстващи). За сега са 30 човека записани от форума, като някой от тях са добавили и свой гости, който ще се добре дошло, но не са достатъчна бройка. Вярвам, че всички искат да направим една подобаваща среща, а не само да отбележим просто така събиране за да се видим. Подготвили сме ви някои забавни неща, но няма да е интересно ако не се забавляваме всички заедно. Найстина се надявам да се съберем достатъчно хора и да си направим невероятна среща.
    Колкото до запитването за паркирането на колите за тези който са със собствен превоз - няма никакъв проблем, защото хотела има малък паркинг за около 10 -12 автомобила, но за това пък в плизост (на гърба на хотела) има нов медицински център, който има голям паркинг, който е за свободно паркиране и няма да е проблем да се ползва и от гостите на хотела през почивните дни, а те точно съвпадат с нашата среща. Така, че не се притеснявайте за пакрирането.
    Ако отново имате запитвания към мен можете да ми пишете тук или да ми звъннете директно на телефона - 0889461345.
    Поздрави на всички!

  11. #26

    Подразбиране

    Записваме се с една нощувка на 17.09. в двойна стая и всички екстри с моето другарче Цеца

  12. #27

    Подразбиране

    Записвам себе си за кафе пауза и вечеря + 1 гост (съпругът ми) за вечеря на 17.09. + нощувка за двамата
    Редактирано от nikaaa73 : 18.08.2022 в 21:59.

  13. #28

    Подразбиране

    Отромно е желанието ми да бъда на тази среща, но за съжаление ще отсъствам от страната и се връщам на 20 септември. Самолетният ми билет е закупен преди да стане промяната в датата за срещата и е без опция за промяна.
    Силно се надявам срещата да се проведе и да си прекарате повече от приятно!
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  14. #29

    Подразбиране

    Привет! Въпрос към организаторите: Има ли яснота кой ще има щандове за продажба?

  15. #30

    Подразбиране

    Реклама:
    Записвам се за 2 нощувки и всички екстри. Искам единична стая . Ще си водя придружител за него ще ти звънна Жу да доуточним, някои детайли.

Страница 2 от 5 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •