Страница 5 от 6 ПърваПърва ... 3456 ПоследенПоследен
Показване на 61 до 75 от 80
  1. #61

  2. #62

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от gyuksel Виж мнение
    Gökçen Yüksel
    Може ли да уточниш?

  3. #63

    Подразбиране

    Записвам mina59 за 2 нощувки.

  4. #64

    Подразбиране

    Записвам се за две нощувки.Самостоятелна стая.

  5. #65

    Подразбиране

    Това септември много далече..

  6. #66

  7. #67

    Подразбиране

    Записвам се аз със двама гости , за две нощувки в тройна стауа . Гостите са (gyuksel) Гьокчен и Йулкен
    Редактирано от sidika : 03.05.2023 в 14:03.
    molya da poleete moeto drav4e http://treeofmoney.ru/176370

  8. #68

    Подразбиране

    Записвам се със три приятелки, също гобленарки, за 2 двойни стаи.

  9. #69

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Ayşe BALTALI Виж мнение
    Записвам се със три приятелки, също гобленарки, за 2 двойни стаи.
    За колко нощувки?

  10. #70

    Подразбиране

    Аа, извинявайте. За две нощувки.
    И още нещо искам да попитам. Избраният хотел е доста далеч от центъра. В южната индустриална зона. Няма ли възможност за по близо до центъра. И програмата на 22.09. В колко часа ще започне, понеже ние сме от доста далеч.. И в зависимост от това да планираме пътуването. Благодаря предварително. Приятна вечер

  11. #71

    Подразбиране

    Както вече писахме, това е единственият хотел с достатъчен капацитет и на сравнително приемливи цени.Да, води се индустриална зона, но не е толкова далеч от жп гара и автогара. Относно програмата и началният час, все още са в процес на уточняване.Ще бъдете информирани предварително.

  12. #72

    Подразбиране

    Здравейте и от мен,
    Повярвайте ми, аз съм от туристите, които търсят винаги хотели до центъра на желаната от мен дистанация при пътуване. За съжаление в нашия град се оказа, че няма друг хотел, който да посрещне големия брой гости и който да отговаря на нашите основни критерии - цена, качество, хигиена и брой стаи. Естествено, никой не е задължен да нощува в този хотел... В града има и други хотели, по-малки, по-скъпи или по-евтини, близо или в самия център, така че може да си изберете според вкуса и предпочитанията си!
    Само да вмъкна, че индустрията в нашия град е със затихващи функции, така че ако се притеснявате за замърсен въздух - няма да има проблем. Относно отдалечеността - на 15 мин. от центъра с кракомобила, вярно по шумен булевард, но не считам, че е толкова далеко. Днес преминах пешеходно по маршрута до хотела и ми отне точно толкова време. А ако хванете такси, ще сте до супер център за 5 минути срещу 5 лв...
    Точно срещу хотела са Айко, Домко, Баумакс, Момакс, Юск и други магазини на големи вериги, така че явно не е толкова зле
    А и планираната от нас програмата едва ли ще ви остави да скучаете, даже мисля, че и до центъра няма да стигнете

    За всички останали - в процес на доуточняване на детайлите сме. Надяваме се до края на месец май да Ви отправим официална покана. А тогава - не спирайте да се усмихвате, боцкате и да се радвате на живота!

    И имам една молба - пишете и питайте тук, защото нямам време и възможност да отговарям на лични. В организацията на срещата сме група гобленарки, за което благодаря на всички тях, така че ако публикувате тук, имате по-реален шанс да получите по-бърз отговор.

    P.S. С извинение за дългия пост, само ако знаете как мразя да пиша

  13. #73

    Подразбиране

    Здравейте, записвам се за две нощувки + двама гости, тройна стая.

  14. #74

    Подразбиране

    Здравейте, записвам се, но сама ще уредя нощувките като му дойде времето, тъй като не знам отсега дали ще съм сама или със семейството.

  15. #75

    Подразбиране

    Реклама:
    Здравейте, записвам се и аз за 2 нощувки.

Страница 5 от 6 ПърваПърва ... 3456 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •