Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 29
  1. #1

    Подразбиране ВЪРТЕЛЕЖКА 12.1

    Момичета и момчета не е ли време вече да завъртим една "Въртележка"? ПОследната беше в далечната 2018 година.Я да видим има ли още желаещи освен нас?
    Записване до 08.01.2023 година
    Участници.
    1. zezata
    2.Светла Петрова
    3. flame_froide

    ГРАФИК
    1.първо изпращане - 16.01,2023
    2. второ- 06,02,2023
    3. трето последно 27.02.2023
    Редактирано от Светла Петрова : 08.01.2023 в 19:05.
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  2. #2

    Подразбиране

    Да питам ще има ли проблем ако основата ми е лен 32 каунт?
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  3. #3

    Подразбиране

    Аз нямам проблем стига да ми се довериш че бих шил върху това все пак не съм добър колкото Вас
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  4. #4

    Подразбиране

    И аз нямам проблем с лен 32 каунт!
    zeza_v@abv.bg

  5. #5

    Подразбиране

    Здравейте и за много години мили момичета, бъдете здрави и щастливи през новата 2023 г. На мен ми се струва, че никой няма да ни подкрепи в това начинание и може би не е лошо да си представим моделчетата вече и да започнем да се организираме. Ако някой случайно реши да се включи в последния момент сиреч утре е добре дошъл, това не променя нещата, освен в датите за въртене, но тях още не сме ги определили така или иначе, вие какво мислите?
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  6. #6

    Подразбиране

    Вече съм готова с моделчето, тъй като и аз си мислех същото, че няма да се запишат други желаещи. Вие сте наред да избирате!
    321932824_1291285398106231_7451085238445106378_n.jpg
    Светла Петрова - ваната
    flame_froide - мивката
    Редактирано от zezata : 08.01.2023 в 18:18.
    zeza_v@abv.bg

  7. #7

    Подразбиране

    Оставям първа Светла да избере като кавалер.
    Редактирано от flame_froide : 07.01.2023 в 16:50.
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  8. #8

    Подразбиране

    Ето и моят избор, а сега очаквам Вашия. Кой каквото му душа сака Надявам се че е ясно, че отделните картинки са един елемент, ако на някой му остане мнооого време, тъй като сме само трима може да ушие и повече от един

    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  9. #9

    Подразбиране

    И аз си го мислих днес.Това е модела,ойто си избрах И разделен на части.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  10. #10

    Подразбиране

    От zezata си избирам ваната, от flame_froide катеричите

    Имам адресите и на двамата ,ако нямат промяна В първия пост ще пиша след като си изберем моделчето за бродиране и подготвите материалите за графика за изпращане.
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  11. #11

    Подразбиране

    В такъв случай от zezata си избирам мивката, от Светла ще си избера след като zezata си избере за себе си. Светле аз съм с нов адрес ще ти го пусна на лични.
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  12. #12

    Подразбиране

    flame_froide бухала и сърничките, Светле на теб ще ушия 4 и 5.
    zeza_v@abv.bg

  13. #13

    Подразбиране

    Тогава за мен 2 и 6 от Светлето Кога изпращаме, че не съм си разчертал панамата да я подхващам
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  14. #14

    Подразбиране

    График в първи пост ще пусна сега.Готово.
    Адреси имаме.Успех!
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    Момичета само да предупредя, че на 4 цвята съм сменил оригиналните цветове с такива, които аз искам, макар да съм записал върху макаричките това което е номера на конеца по схема, за да не се объркате. Моля не ги сравнявайте с ваши налични номерации, за да не стане грешка да се подмени някой цвят, ако си помислите че аз съм направил грешка.
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •