Страница 10 от 13 ПърваПърва ... 89101112 ... ПоследенПоследен
Показване на 136 до 150 от 185
  1. #136

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от ктошева Виж мнение
    Не съм се отказала, но с нов член на семейството не остава време. Ще се опитам да наваксам тази седмица.
    О-хо! Ново попълнение в семейството Чудно хубави мигове да изживявате и безценни спомени да трупате ❤️
    Авантюрните етапи все ще се случат Ще ги получиш по установения график

  2. #137

    Подразбиране

    Етап 3
    Браво Keri, от раз разпозна, че аз съм онази със синия гергеф! С глас се смях. Благодаря за чудесното настроение, което внасяш в темата!
    20231204_134536.jpg

  3. #138

    Подразбиране

    Момичета, надявам се да сте се замотали с шиенето и да не сте стигнали до контур.
    Пропуснала съм да добавя към етап 4 оконтуряването на малкото сърчице, а от гледна точка на удобство е най-логично той да бъде ушит в този етап.

    Сметнах, че не е необходимо да изпращам повторно файловете, защото сте оправни момичета и ще можете да го ушиете чрез този жокер:
    Screenshot_20231205_104325_CS Paradise.jpg

    Контурът е с 1 нишка от цвят 898.

    Ако някой има необходимост - ще изпратя и файл.

  4. #139

  5. #140

  6. #141

  7. #142

  8. #143

    Подразбиране

    Добро утро, Авантюристки,
    Показвам етап 1, че нещо се замотах със снимката на етап 2 etap 1.jpg

    п.п. Светле, признай си - как успя да ме познаеш на снимката с Мишел и Валето?

  9. #144

    Подразбиране

    Еее, докарах се и до четвърти етап кажи -речи, с полуконтура. Ще ви догоня,само да не сгреша като в една друга фруктиера на Мишел и стои още за довършване контура. Не се оправям с тия цветни очертания. Поздравления ,момичета! Обещавам, че след тази фруктиера , ще си завърша и другата , та да не е самотна.

  10. #145

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от burteva Виж мнение
    Добро утро, Авантюристки,
    Показвам етап 1, че нещо се замотах със снимката на етап 2 etap 1.jpg

    п.п. Светле, признай си - как успя да ме познаеш на снимката с Мишел и Валето?
    Ами,ЦРУ -то работи за мен.
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  11. #146

  12. #147

  13. #148

  14. #149

  15. #150

    Подразбиране

    Реклама:
    Финален етап на Коледна АВАНТЮРА 2023

    Мили авантюристки,
    Идея си нямате с какво нетърпение очаквах настоящия 5-ти етап.

    Време е да сменим местата си - включвам фактор неизвестност за самата мен

    Входящите Ви пощенски кутии са напълнени с цели 6 линка към последната част от Авантюрата ни. Всяка от Вас трябва сама да направи избор измежду три възможни финала. Изберете този, който най-много ще Ви радва

    Този път няма да Ви заливам с числени стойности, но искам да насоча вниманието Ви към контура - дръжките на черешките и вътрешния контур на джинджифиловото човече се шият с 2 нишки (на схемата са показани с линии, различни от права).

    Сигурно ще се пръскам от вълнение докато успея да видя всяка от завършените в играта авантюри Ще бъдат едновременно еднакви и различни Предлагам освен в темата да ги съберем на едно място и в Авантюрен албум на фейсбук страницата на форума.
    Съгласни ли сте

    В заключение...
    Трябва да спомена, че моделът беше разгадан още в първи етап. И благодаря да Авантюристката, която избра да не го разкрие ❤️ Запазената тръпка от неизвестното провокира коментари и догадки, с които искрено се забавлявах �� Надявам се и Вие.

    Момичета, благодаря Ви, че ми се доверихте! ��

Страница 10 от 13 ПърваПърва ... 89101112 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •