Страница 24 от 36 ПърваПърва ... 14222324252634 ... ПоследенПоследен
Показване на 346 до 360 от 537
  1. #346

    Подразбиране c

    Повтарям си предложението да си отвориш ателие за уникати и непременно да сложиш последния часовник за да привлича клиенти
    КЕЛЕБЕК

  2. #347

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от mari_ar Виж мнение
    Благодаря ви момичета .
    И, нали часовниците са ми слабост , да ви покажа поредния.
    мисля, че можеше и по-добре да е ...
    Изключителен.Бе как ги правиш, сякаш с ръка не е пипано.

  3. #348

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Tooth Виж мнение
    Марийче едно две ....добре но кога успя да направиш10? И купата и и гърненцата са супер
    Боби, докато моята колежка е в отпуск ми се налага да работя с друга, която изключително много приказва. И за да не ми надува главата по цял ден навивам вестници

    Цитат Първоначално написано от moni2111 Виж мнение
    Повтарям си предложението да си отвориш ателие за уникати и непременно да сложиш последния часовник за да привлича клиенти
    Мони, в нашия град няма как да отворя магазин. Всеки казва: "Ммм, много е хубаво", но и 5 лева им се вижда скъпо . Предпочитам да ги правя и подаря за да зарадвам някой, отколкото да си продавам труда на безценица.

  4. #349

    Подразбиране

    Марийче, ама редиш уникат до уникат!
    Страхотна си!

  5. #350

    Подразбиране

    Прекрасни неща си сътворила с декупажа и вестниците! Истинско удоволствие ми доставя да разглеждам творбите ти!

  6. #351

    Подразбиране

    А като идваш насам да не забравиш да направим среща, че със сигурност всички ще искаме да видим как стават. А всичко, което правиш е страхотно


    Цитат Първоначално написано от mari_ar Виж мнение
    Благодаря ви момичета
    NIA, много ми се иска да дойда, но за мое най-голямо съжаление единия ден ще съм дневна смяна, а на другия нощна .
    marji, изобщо не е трудно. Някой ден ще прескоча до Сливен да ти покажа как се правят .
    venipetgab, използвам акрилни бои. По светлите са със сиена печена, а по тъмните с умбра натурална и печена умбра. След като изсъхне основната боя нанасям вертикално и после с бързи движения хоризонтално антично светло злато /пак е акрилна боя/. С нея се действа по-бързичко защото бързо изсъхва. Накрая лакирвам с безцветен акрилен лак и след това с безцветен лак спрей за джанти.На мен лично повече ми харесват тези който са с печена умбра. Едно, че по-добре покрива боята и друго стават по тъмнички.

  7. #352

    Подразбиране

    Мария, предполагам, че ги боядисваш след като са готови, нали? А преди да нанесеш боята грундираш ли ги с нещо, или директно нанасяш боята? Един слой не покрива ли добре хартията, че повтаряш толкова пъти или целта е друга? Чакам новите попълнения.

  8. #353

    Подразбиране

    Да се похваля и с голямото гърне което направих .
    И една вазичка и купичка.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  9. #354

    Подразбиране

    Марийче !!!! Няма какво да кажа .Остава ми само да те поздравя и да чакам поредните красоти!

  10. #355
    Активност Аватара на yana_d
    Cirpan, Stara Zagora, Bulgaria, Bulgaria
     
    90 Мнения
     

    Подразбиране

    Уникалноооооооооооооо!!! Нямам думи да се изразя за всичко което видях, но хола с африканската нотка направо ме разби - страшно красиво

  11. #356

    Подразбиране

    Отдавна нищо не съм показвала, ама и нищо съществено не съм правила. Ето това са нещата който направих през лятото :

    Редактирано от mari_ar : 07.11.2012 в 08:38.

  12. #357

    Подразбиране

    А това е приготовлението ми за Коледа



  13. #358

  14. #359
    Активност Аватара на Ge4i1970
    от София, живея в Търново
     
    593 Мнения
     

    Подразбиране

    Много хубави неща си показала, Марийче, както винаги, де. Тия панделки отгоре още ми се опъват, не мога да ги направя такива хубави като твоите.
    Критикът е човек, който знае пътя, но не може да шофира!

    g.kachaunova@abv.bg
    http://ge4i1970.snimka.bg/tapestries...gobleni.447617

  15. #360

    Подразбиране

    Реклама:
    Ехааа, каква красота! Чуднички са! Браво!!!!!!


    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

Страница 24 от 36 ПърваПърва ... 14222324252634 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •