Страница 5 от 36 ПърваПърва ... 3456715 ... ПоследенПоследен
Показване на 61 до 75 от 537
  1. #61

    Подразбиране

    Едно великденско яйце - въпреки, че великден е доста далече, страшно много ми хареса и реших да си го направя
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  2. #62

    Подразбиране

    И след като загубих една игла, очаквам всеки момент някой в къщи да изреве, реших че трябва да си направя игленик. Направих го тооооолкова голям че моята приятелка каза че иглата ще я загубя с игленика
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Редактирано от manka : 26.04.2009 в 09:02.

  3. #63

    Подразбиране

    Благодаря на всички от сърцe за похвалите
    Aни вълшвбството и магията на мънистата са прекрасни. Основата на яйцето е черупка от яйце/изпразнено яйце/ Но няма да е лошо да е пласмасова, но незнам от къде да намеря.
    vanina, изработката не е трудна, стига да схванеш начина. Аз още не съм се осъвършенствала и все още се затруднявам. Схемите ги разчитам, но като започна да ги правя губя кое топченце беше първо, кое трето но като ги разваля по няколко пъти накрая се получава
    А за всички които се интерисуват от снежинката ето я схемата
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  4. #64

    Подразбиране

    Ето и една камбанка за коледната елха. И да не си помислите, че съм забравила да шия ще ви покажа и плачещата мадона която я шия вече за трети път. Подаръци какво да се прави
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  5. #65

    Подразбиране

    За всички които имат желание да си направят камбанка: Ето схемата:
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Редактирано от manka : 26.04.2009 в 09:02.

  6. #66

    Подразбиране

    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  7. #67

    Подразбиране

    До сега не бях правила картички, но реших да спретна една да видя какво ще се получи. И ето го резултата
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  8. #68

    Подразбиране

    Сега ще покажа още няколко мои работи. Най-напред започвам с картичката която ми беше подарена от jane_f, много ме изненада и зарадва за което много и благодаря
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Редактирано от manka : 26.04.2009 в 09:03.

  9. #69

    Подразбиране

    Благодарение пак на jane_f, която ми предостави материали, аз си направих ето тази топка. Ако знаете каква радост ми доставя... направо ще се умра от кеф
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  10. #70

    Подразбиране

    Още две картички. И ето как опаковах коледния подарък за свекърва ми
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  11. #71

    Подразбиране

    Отдавна не съм показвала нещо съществено. Ето какво приключих преди няколко часа, даже още е мокър. Ето вече и изгладен
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  12. #72

    Подразбиране

    Ето какво избочках за подарък за рождения ден на приятелката на дъщеря ми. Сега остава само рамчицата и... готово. А този другия мечо все забравям да го покажа. Благодаря на jane_f за предоставената панама и схемичката
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  13. #73

    Подразбиране

    Marji, послушах съвета ти. Рамката е квадратна и синя, а паспартуто е сивкаво. Утре като го взема ще покажа какво съм направила/ ако става за гледане /
    Ванчето МОД, мотора си е мой и си го карам ама лятото, сега малко е студеничко През останалото време си шия гоблените. Луд умора няма. И аз съм падала и като съм карала и като са ме возили, но по-страшно е второто
    А сега да покажа следващото по ред
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Редактирано от mari_ar : 18.02.2009 в 19:43.

  14. #74

    Подразбиране

    Много ви благодаря и се радвам че мойте работи ви харесват. А сега и обещаното, делфините в рамка
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  15. #75

    Подразбиране

    Реклама:
    Ето още две от новите ми работки. Приготвих ги за подарък на Manka от 8-мо мартенската игра
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

Страница 5 от 36 ПърваПърва ... 3456715 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •