Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 17
  1. #1

    Подразбиране Проблем с прикачване...

    Напоследък имам проблем с прикачването на файлове...при все че не съм прикачила нито един файл ми дава,че съм си достигнала лимита и разни такива...някой има ли идея от какво може да е?! :?

  2. #2

    Подразбиране

    Здравей sweety,
    може ли да напишеш точно, какво е съобщението за грешка?
    При мен прикачването работи....
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  3. #3

    Подразбиране

    мда и рибата е много забавна

  4. #4

  5. #5

  6. #6

    Подразбиране

    съжалявам,че чак сега отговарям...ами то се появява само понякога,но когато пак стане,специално ще го напиша

  7. #7

    Подразбиране

    Sorry, but the maximum filesize for all Attachments in your Private Message Folder has been reached. Please delete some of your received/sent Attachments.
    Sorry, but the maximum filesize for all Attachments in the Private Message Folder of 'manka' has been reached. Please let him know, or wait until he/she has deleted some of his/her Attachments.

    Ето днес пак се опитах,но не стана и ми се изписа това...може ли поне да кажете лимити за нещо ако има...от тук разбрах,че може проблема да е при манка,но не знам дали има лимити... :?

  8. #8

    Подразбиране

    sweety, има настроени лимити, по късно ще ти кажа точно по колко Кб са и къде са, че и аз сега не ги знам на изуст :wink:

  9. #9

    Подразбиране

    И при мен отвреме на време на ЛС не иска да прикачва файлове.
    Не може ли малко по-големи пощи да имаме
    ,че да събираме повече писма

  10. #10

    Подразбиране

    Sorry, but the maximum filesize for all Attachments in your Private Message Folder has been reached. Please delete some of your received/sent Attachments.

    В превод означава, че общия размер на всички прикачени файлове във вашите Лични съобщения е достигнал максимума си. Моля изтрийте някои от получените/изпратените съобщения за да се освободи място.


    Sorry, but the maximum filesize for all Attachments in the Private Message Folder of 'manka' has been reached. Please let him know, or wait until he/she has deleted some of his/her Attachments.

    означава, че "manka" също е напълнила догоре Личните си съобщения.


    Увеличаваме лимита на прикачените файлове в Личните съобщения на 3 000 Kb (3Mb). Би трябвало да са достатъчни :wink:.

  11. #11

  12. #12

    Подразбиране

    Благодаря manka,
    приятен ден и на теб.

  13. #13

    Подразбиране

    Мерси много!!! Аз мисля и освен това да изтрия някои от моите...да ми се освободи още повече място

  14. #14

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    ne moga da prika4a snimka pi6e
    .bmp е невалидно име на файл
    kakvo da napravya

Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •