Страница 2 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 50
  1. #16

    Подразбиране

    Днес обиколих няколко магазина за 1 лев и не харесах нито една рамка... Много елементарни и "постни" са всичките... Не знам, може би съм попаднала на такива, но не мисля, че ще е особено успешно, ако "пъхна" гобленче в такава рамка. Честно казано, тази идея много ми хареса и се бях засилила да пробвам, ама май ще се откажа... :?

  2. #17

    Подразбиране

    veni_3000,когато искаш да кажеш нещо добре ще е да се изразиш точно.Не вярвам да съм забравила до толкова българския ,за да не мога да различа разликата между " имам само едно малко гобленче" и "Исках да кажа че повечето гоблени които имам са големи".Определено иронията ми е убягнала.Но карай да върви,то май и аз ще взема да стана поддръжник на чата.Там поне като не разбереш не се впускаш в излишни обяснения ,а питаш

  3. #18

    Подразбиране

    Напълно съм съгласна с тебе че не съм се изразила правилно,но все пак ти благодаря че си направи труда да ми отговориш и даже да сложиш снимки на паспарту има толкова много начинаещи на които снимките биха им свършили работа,защото съм срещала някъде въпроса какво е това паспарту.

  4. #19

    Подразбиране

    veni_3000,извинявай.
    Бях по-рязка от обикновено,но ако това може да се приеме като извинение тези дни целия свят ми е крив тъй като имам грип със всичките го съпровождащи "радости" .Не птичи ,естествено. /Къде ти тази слава да съм първата/

  5. #20

    Подразбиране

    Това с "птичия грип" ме разсмя искрено.

  6. #21

    Подразбиране angelcheto_kiss

    Имате много яки идеи. Това за рамките го споделям. Всяка идея е добре дошла!

  7. #22

    Подразбиране

    Рамки в магазините за един лев има и преди време случайно ги открих.Харесах си една и си сложих с паспарту гоблена в нея .Далеч съм от мисълта ,че са като по-скъпите ,но все пак са 2 лв.Ще се опитам да ви покажа гоблена ,а вие преценете сами. :wink:

  8. #23

    Подразбиране а

    Може ли да предложа и една моя идея? Момчета и момичета, поглеждали ли сте профилите на первазите , а и не само тях? Като отидете ф един магазин за первази и изработка на дървени мебели само да знаете катъв избор има
    dani_m29@abv.bg

    Без картинка схеми на гоблени не изпращам

  9. #24

    Подразбиране

    Ето я рамката. Моята е от най-малките - като за снимка 9/13 (май толкова беше).
    Снимана е с телефон и качеството е ужасно, но се вижда за какво става въпрос:


    Има и по-големи от тази - около два пъти. Рамката може да се боядисва.
    "И наистина, който търси, обикновено намира, макар и не винаги точно това, което е търсил."

  10. #25

    Подразбиране

    А как си закрепила самия гоблен?

  11. #26

    Подразбиране

    Здравейте !Това е гобленът ми с рамка от магазин за един лев.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  12. #27

  13. #28

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от lubopitko
    А как си закрепила самия гоблен?

  14. #29

    Подразбиране

    И на мен ми харесва, много добре е станало

  15. #30

    Подразбиране

    Реклама:
    Любопитко,едва ли е много професионален начина по който съм го закрепила ...използвах едно хартиено тиксо/ широко 8 см -чувала съм ,че го използват бояджиите /,което според мен не вреди на самия гоблен.Лесно се разлепва и не оставя следи върху панамата .Ако някой знае как ги закрепват в ателиетата нека да сподели ще ми бъде интересно и полезно.

Страница 2 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •