Страница 4 от 4 ПърваПърва ... 234
Показване на 46 до 50 от 50
  1. #46

    Подразбиране нова идея за рамки

    Аз също си мисля, че на хубав гоблен му трябва хубава рамка.Моите гоблени доста дълго време си чакаха реда, но дойде и тяхното време.Предстои ми рамкиране на един гоблен и ще пробвам в магазина зад пощата.На религиозен гоблен какви рамки подхождат? Бих желала да споделите с мен Вашият личен опит.

  2. #47

    Подразбиране Re: нова идея за рамки

    Цитат Първоначално написано от zdrave
    магазина зад пощата
    Това на варна ми звучи аз ще нося китайския йерогриф във вторник около18 часа - може да се видим хехе

    За избора да речем в тази ситуацията - да ида на почивка, както пише по книгите, да видя свят за 20 дни или да си направя кухня с удобни мебели и уреди, които ще ми улесняват живота 20 и повече години ..... аз съм ЗА второто
    Защо го казвам във връзка с рамката? Ами защото гоблена ще ми краси дома години наред (всеки ден ще е пред очите ми) и от ИЗБОРА на каква да е или подходящата рамка ще се влияе настроението ми, когато го погледна.
    Понякога дребни неща правят живота на човек по-уютен. Поне моята философия е тази. Всеки сам си решава.

  3. #48

    Подразбиране да кажа

    добре де....утре ще снимам някой малки гоблени които сама съм си сложила в рамка.да видим дали няма да ги харесате.аз сама си поставям малките гоблени в рамка.за големите не смея искам при тях рамките да са различни но за малък гоблен ми идва доста скъпо да го рамкирам в магазин.и аз съм си купувала рамки от магазин за 1 лв. ще ви ги покажа и после пак ще говорим
    Никога не стигай до крайност когато стоиш на края на пропастта!
    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=14051

  4. #49

    Подразбиране нова идея за рамки

    Същото си мисля и аз относно рамките.Благодаря за поканата , но във вторник заминавам в командировка.Много ще ми е приятно да избирам рамка с човек който цени гоблените и има мнение по въпроса, защото моите приятелки не се занимават с това и немогат да ми помогнат. Надявам се да има и друг път възможност за среща

  5. #50

    Подразбиране

    Реклама:
    AVIANA и аз съм на същото мнение относно малките гобленчета.Поставям си ги в рамка от магазин за един лев.Големите си ги нося да ми ги рамкират .

Страница 4 от 4 ПърваПърва ... 234

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •