Страница 1 от 4 123 ... ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 50
  1. #1

    Подразбиране Нова идея за рамки

    ЗДРАВЕЙТЕ! Имате ли затруднения с купуването на рамки? И аз имах, но сега си купувам картини от магазин за 1 лев, леко с ножа ги разглобявам, слагам ушитият гоблен и става много хубав.

  2. #2

    Подразбиране

    Би ли показала как изглеждат поставени в рамки от 1лв. ,искам да видя защото аз нямям сложени гоблени в рамка ,пък може и да ми хареса.

  3. #3

    Подразбиране

    Здравей Илиана и добре дошла Аз също съм любопитна да видя такава рамка,защото по магазините от 1 лев съм виждала само рамки за снимки.... :?
    в смисъл,че не съм виждала големи рамки.
    ..::Gobelin World::..

  4. #4

    Подразбиране

    Това е наистина доста добра идея, аз имам няколко малки гобленчета...

  5. #5

    Подразбиране

    Аз досега ги купувам от Бриколаж и не бих казала че най-евтините там са много по-качествени отколкото биха били в маг. за 1 лев. Ще проверя, мерси за идеята

  6. #6

    Подразбиране

    Здравейте, съжелявам, но не мога да ви покажа готовите гоблени. На мен лично много ми харесват. Продават се картини предимно детски с котенца и мечета в магазините за 1 лев, размерът им е горе-долу 32 на 28 има и по-големи, аз си нося ролетка и меря. Те са с тънки рамки- в черно, жълто,сини и др. Наистина в Бриколажа са по-хубави , теса за много красивите гоблени.

  7. #7

    Подразбиране

    Интересна идея,но досега не съм забелязала рамки за картини с по-големи размери.Може би защото не съм и гледала затова но все пак ми е интересно колко са най-големите рамки,който сте виждали? :?

  8. #8

    Подразбиране

    Ама как не сте виждали???
    Сигурна съм, че ги има почти във всички магазинчета за по лев. Виждала съм и много по-големи от монитора ми, но те със сигурност не бяха левче, а може би 5-6лв.

  9. #9

    Подразбиране

    Не казвам че няма просто не съм обръщала внимание специално на това.И все пак може ли някакви по точни размери да ми дадете за големините?

  10. #10

    Подразбиране

    Виждала съм много стилни рамки в магазини за фотоматериали. Има дори такива които са имитация на дърво.

  11. #11

    Подразбиране

    В магазините за 1 лев има едни дървени рамки за снимки - по 1,50;2;3;4 лева с лек релеф на две от страните, който е боядисан обикновенно в някакъв цвят. Най-голямата, което съм виждала е малко над А5, но са много сладки за малки гобленчета. Имам една такава и се надявам в скоро време да мога да ви пусна снимка (само да ни дойде на гости фотографа с апарата ).

  12. #12

    Подразбиране

    S neturpenie ste chakam da vidi tazi ramka.V momenta brodiram edin malak goblen za podarak i niamam pari za skupa ramka

  13. #13

    Подразбиране

    Да си призная досега не бях обръщала внимание че се продават подобни рамки .Но от извесно време забелязвам че има доста и то не са лоши обаче лошото е че аз имам само едно малко гобленче ,а тия които съм виждала няма да ми свършат работа

  14. #14

    Подразбиране

    защо не му направиш паспарту?Т.е гобленчето се слага в голяма рамка,като се прави нещо като фон от картон.Според мен е доста ефектно тъй като цвета на картона може да акцентира върху цветовете на гоблена.Разбира се ,ако го оцветиш в подходящ цвят.Става нещо като втора рамка,която може да има каквато форма си искаш-квадрат,елипса,кръг,ромб или каквото друго ти дойде на ума.Според мен поставените в паспарту снимки,картини и гоблени изглеждат много по-добре.Сливат се със стената на която са,някак си са по -въздушни или как да ги нарека,не съм поетНо така можеш да подобриш и перспективата,правейки долната хоризонтална част на паспартуто/ако ще става квадрат или правоъгълник/малко по-голяма от горната/.Разликата е незабележима с просто око,но оказва ефект върху цялостното възприемане на художественото произведение.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    Иках да кажа че повечето гоблени които имам са големи и тия рамки няма да станат защото са малки,може би несъм се изразила ясно

Страница 1 от 4 123 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •