Страница 1 от 3 123 ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 37
  1. #1

    Подразбиране Учтиви продавачки

    Темата на Мили за неучтивите продавачки ме накара да направя тази тема...
    Нека тук споделим за тези продавачки, които са били любезни, отзивчиви и добре настроени към вас.
    Аз например съм страшно доволна от една баба, която продава конци на метър в София, на "Опълченска", към ХЕИ.
    За пръв път отидох при нея със схема от нета, не бях шила свалени схеми досега. Тя разгледа внимателно схемата и прецени от кой конец по колко да ми отреже. И оттогава ходя почти редовно. Онзи ден пак отидох, нямаше всички конци, които ми трябваха, взе ми телефона и каза, че ще ми се обади да ми каже като ги получи. Записа си номерата на едно листче даже. Та, страшно съм доволна от отношението й. Занесох й да покажа готовите гобленчета и тя много се зарадва, че съм се сетила да й ги донеса...

  2. #2

    Подразбиране

    В магазина на Стамболов 8 (зад женския пазар) продавачките също са любезни, макар че последния път влязох във (вече класическия) спор "гобленов или кръстат бод" с по-възрастната. Но са идеално наясно със всички видове платове (особено Аида), нейните типове, английските терминологии, даже разните дребни "помагала" за шиене които бях виждала само по интернет но те се сетиха за какво става въпрос. Досега не съм срещала такава образованост и професионализъм в други магазини, на повечето места като кажа "Аида" и ми отвръщат с "Кво?"

  3. #3

    Подразбиране

    lubopitko много те моля обясни точно къде се намира този магазин, веднъж някъде беше писано , но по обясненията дадени там така и не го открих. Ще съм ти много благодарна за полезната информация!

  4. #4

    Подразбиране

    Знам два магазина в Горна Оряховица, където продават конци на метър.За съжаление аз самата не съм от там и не мога точно да обясня къде се намират, но съм много доволна от отношението на продавачките.Единия е в гараж на една кооперация до закрития пазар.Казва се "ВИКИ". Там си комлектовах последните три гоблена.Дори на единия не ми достигна един конец и отидох да си купя.Жената искаше да ми го даде без пари защото тя ми правила комплекта и както се изрази тогава вината била в нея тъй като не е прецинила правилно колко ще ми трябва.
    Който не може да рисува може да се научи да шие гоблени. И при двата случая се създават картини.

  5. #5

    Подразбиране

    Уха ако им кажа в къщи че трябва да ходя за конци до Горна Оряховица ще ме спукат от майтап, че съм изкупила всички магазини във София.............случвало ми се е вече и от опит знам реакцията :wink:

  6. #6

    Подразбиране

    Аз затова преди да се оженя предварително проучих, къде продават ДМС на метър и след това взех решение и сега съчетавам задълженията с удоволствието.Хем отивам на гости при свекървата, хем посещавам магазините там.
    Който не може да рисува може да се научи да шие гоблени. И при двата случая се създават картини.

  7. #7

    Подразбиране

    Mного умно darri
    ..::Gobelin World::..

  8. #8

    Подразбиране

    Така винаги ще имаш поне една добра причина да посетиш свекърва си.Хихихи

  9. #9

    Подразбиране

    Здравейте,
    Магазинчето за което стана въпрос, че продават конци на метър в София е на кръстовището на улица Опълченска и Козлодуй. Козлодуй е малка уличка успоредна на Сливница. Намерете на някоя карта (аз използвам тази: http://www.ukazatel.com/sofia_map.php?language=bg) кръстовището на Опълченска и Сливница и погледнете улиците на север. Жената е много любезна. Мисля че цената е 15ст.
    А някой да е пазарувал от тук: http://www.nikmark.hit.bg/? Пише, че могат да доставят конците по пощата.

  10. #10

  11. #11

    Подразбиране

    Така си е, много е учтива и конците са 15ст. на метър. Значи, магазина се намира срещу ХЕИ, малко след една болница, която така и не научих коя градска е
    Върви се нагоре, има магазин за алуминиева дограма, компютърен клуб... Магазинчето се пада на ъгъла, срещу една газстанция... Надявам се, че съм го обяснила добре. :wink:

  12. #12

    Подразбиране

    Имам една молба, когато ходи някой следващя път, да види и до колко часа и най-важното дали в събота работи... Аз както живея и рабоят на другия край на света въобще не мога да стигна в приемливо време до там...
    И, видях го кръстовището на картата, но с какво се ходи до там?

  13. #13

    Подразбиране

    Гледам само софиянки са се включили та да кажа нещо и за нас в морската столица.
    На мен лично ми хареса отношението на една дама на средна възраст на бившия понеделничен пазар във Варна. Вчера ходих при нея и голбен с 49 цвята ми го комплектова за по-малко от час,докато пиех кафе в съседото барче.Има си и всякакви панами жената,даже и Аидите и цветни-иначе търчах все до червения площад.Конците са 12ст.на метър и гоблен от златната колекция на Дименшънс ми излезе 33лв. с панама за 3 гоблена,защото нямаше как да купя по-малко.

  14. #14

    Подразбиране

    Принцесата,

    Малко глупаво, но...
    Това големият пазар ли е: бив6ият "колхозен"?
    Една малка барачка по "Дрин" ?

    Аз бях много доволна от едно много, много приятно тъмнокосо момиче в магазина до "Нептун". За жалост това лято не го случих на смяна -ако все още е там. Заместничките му не бяха от същия "ранг".

  15. #15

    Подразбиране ismamnizi,moschenizi i firmi-fantomi

    Реклама:
    Da se vkliucha i as.Ot malak grad sam i pri nas se prodavat predvaritelno komplektovani ot firmata gobleni.Genata v magasina e edna i sasta vasrastna e i e mnogo rasbrana i dobra.A inache ima ispezialisiran stand sa gobleni,no e v drug magasin.Toi e otkrit po-kasno i tam raboti edno momiche,za koeto sasto mislia che e mnogo uchtivo.As nesam kupuvala ot tam,no sam go nabliudavala kak se dargi s horata i mi pravi dobro vpechatlenie.

Страница 1 от 3 123 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •