Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 37
  1. #16

    Подразбиране

    nelka бившия понеделничен пазар е от пощата посока старата рибна борса там се намира Клас пиле преди пилето свиваш на ляво между бараките.Магазинчето е едно такова никакво на външен вид,но си заслужава. Не,че има нещо кой знае какво,но ме обслужиха като хората и с кеф си дадох парите.

  2. #17

    Подразбиране

    Ооо, сега разбрах, благодаря ти много! Точно така, това беше ПАЗАРЪТ преди, да! Сега пак е пазарче, но от друг тип: по-скоро като тези на "Златните", тъй като е без плодове и изобщо без неща за ядене.
    Знаеш ли, никога не ми е минавало през ума да гледам там за бридерии.
    Но пък нагоре, към другия пазар има един арабски ли е, не го знам какъв точно magazin, ах, там е такова невероятно чудо, просто море от дреболии!!

  3. #18

    Подразбиране да похваля и аз

    Да похваля и аз жената, от която купих първия си гоблен. Не бях бродирала и това занимание ми се струваше, честно казано, доста досадно и излишно. Баба ми обаче ми подари един прекрасен гоблен със страховита рамка, която аз реших обезателно да сменя, преди да го окача на стената. Магазинът за гоблени се оказа истинска клопка за мен. Такава красота ! А продавачката беше невероятно любезна - избирахме 1ч малко гобленче, което да ме вдъхнови да го ушия, а накрая даже ми подари каталог на ДМС и ми показа как да шия.
    Нямах никаква представа за цените на конците. При следващото ми проектче се наложи да си взема конци извън комплект, защото си свалих една безплатна схема на калинка. Купих ги по 0.60 ст на мулине, което се оказва доста евтино в сравнение с цените, които обсъждате тук.
    Магазинчето с ниските цени и прекрасната продавачка се намира в София, Търговски център "Глобус" (бул. Сливница, ж.к."Света Троица").

  4. #19

    Подразбиране

    Във връзка с магазинчето в Света Троица
    Искам да ви кажа, че и аз от там се научих да шия. В магазина атмосферата е вълшебна. Продавачката е толкова мила и добра, че няма как да не ти се прише. Преди да вляза там и копче не можех да си зъкърпя. Първо започнах с кръсчетата, а сега вече гледам смело към гоблените и дори шия смело. Редовн ходя там да се "зареждам". Дори на мъжът ми не му е скчуно когато минем от там. Много съм доволна от този магазин. Скоро слючайно влязох в един на Янко Сакъзов. Не мога да ви опиша каква буца лед ме посрещна там.
    Хубаво ще е навсякъде да ни обслужват жени като тази в магазина на търговски център Глобус - Света Троица. Благодаря на жената, че ме научи на нещо прекрасно.

    Моля ако имате някакви малки коледни и морски мотиви.
    Още съм нова във форума и не съм наясно какво и как се прави.

  5. #20

    Подразбиране

    Вчера бях в Пловдив,на две спирки след магазин Кауфланд в Тракия,в единтърговски център на втория етаж открих страхотно магазинче за гоблени.Имаще всички от конци/българските бяха по 0,35 лв а всички вносни по 0,65 лв/ до списания.Продавача беше един много любезен господин в напреднала възраст.Останах очарована и от факта ,че той сам шиеше гоблен.Имаше готови гоблени ушити,за продаване оставени от гобленарки.Но за жалост както той ми сподели досега не бил продал нито един.
    Зъл е живота на малките дяволи,
    малките винаги жертви са ставали,
    малките плащат за всички беди,
    ако си дявол ГОЛЯМ БЪДИ!

    Дата 13 - най-тъжния ми ден....

  6. #21

    Подразбиране

    Здравей, Blue_Bouble!
    Би ли споделила в каква посока от Кауфланд тръгваш, за да се ориентирам за търговския център?

  7. #22

    Подразбиране

    Алесина,писах ти Лс!!
    Зъл е живота на малките дяволи,
    малките винаги жертви са ставали,
    малките плащат за всички беди,
    ако си дявол ГОЛЯМ БЪДИ!

    Дата 13 - най-тъжния ми ден....

  8. #23

    Подразбиране

    А някой може ли да ми каже къде във Варна се продават конци на метър? Ако изобщо има. Аз знам само един магазин до кръстовището на Орбита. Но там нещо не може да тръгне приказката. Аз досега пазарувах от София, до 36то СОУр ама вече нямам път нататък...

  9. #24

    Подразбиране

    ВЪВ ВАРНА ЗА КОНЦИ НА МЕТЪР НЕ МОГА ДА КАЖА КЪДЕ ИМА ,НО МОГА ДА КАЖА КЪДЕ ИМА МНОГО УЧТИВА ПРОДАВАЧКА!-В МАГАЗИНЧЕТО ЗАД ПОЩАТА,В ПРЕСЕЧКАТА.АЗ САМО ТАМ СИ ПАЗАРУВАМ,АКО МОЖЕХ ВСЕКИ ДЕН......

  10. #25

    Подразбиране виж по-нагоре

    Цитат Първоначално написано от Elizabet65 Виж мнение
    А някой може ли да ми каже къде във Варна се продават конци на метър? Ако изобщо има. Аз знам само един магазин до кръстовището на Орбита. Но там нещо не може да тръгне приказката. Аз досега пазарувах от София, до 36то СОУр ама вече нямам път нататък...
    Погледни малко по-нагоре в тази тема. Там prinzesata11 обяснява на нелка точно къде се намира бараката на бившия понеделнишки пазар, където се продават конци на метър.

  11. #26

    Подразбиране

    Благодаря ви и на двамата за бързите отговори. Ще отида и на двете места. ...и след това ще споделя))

  12. #27

    Подразбиране

    Аз искам да кажа на всички софиянци че ако искат да бъдат обслужени на ниво да отидат в търговски център глобус.Жената за която говорят другите съфорумки се казва Божурка.Когато аз отивам там тя ме посреща на име тоест постарала се е да го запомни.Винаги всичко което искам от магазина.Представяте ли си продавачка която да ви започне гоблена и да ви покаже крът бод еми тя го направи за мен.На мен вече не ми се ходи в нито един друг магазин.Дано се навъдят повече такива продавачки.

  13. #28

    Подразбиране

    Не съм ходила в Глобус,но сигурно ще отида скоро,макар че ми е доста далече. Мен ме научи да шия продавачката от магазинчето в търговския ц-р в Овча купел. На горкото момиче и носих два пъти да ми оправя конците,понеже не си пазех знаците към тях но всичко след това беше супер. Сега е една жена дето само ми дава лоши идеи да си зарежа другата работа и само да шия.Разправя , че съм сръчна и други такива неща, приятно ми е .Помни на разни жени гоблените и те я гледат много учудени.Предлага ми и рамки и са много хубави.Много си я харесвам.
    какъв хубав ден...и сесията скоро свършва...

  14. #29

    Подразбиране

    И аз искам да се похваля от доброто отношение на възрастния човек в Тракия -Пловдив.Това е в търговския център бивш Детски свят--който познава Тракия или живее там. А също и да се оплача от продавачките в представителния магазин на Милена стил в центъра на Пловдив--твърде неусложливи,може да е само мое впечатление--но сякаш с лека ирония се отнасят към някои въпроси на клиента, и ако попиташ за определен гоблен -нямат ли го в комплектовка -някак вдигат рамене-сякаш се отнася за друга фирма. Ще дам пример--моя съседка ме помоли да й купя гоблена Сетер -има го в едно от списанията на Милена. Когато попитах за него те дори не си спомняха че имат такъв гоблен.А той беше само преди два броя. Почувствах се доста зле.После намерихме картите от другаде и тя си купи конците-сетерът вече е готов.








    с

  15. #30

    Подразбиране

    Реклама:
    А аз да се оплача от една ужасна баба дето ми налетя да ме бие,може ли някой да си представи.Аз че сум дребна и зла, такава съм, но чак с щамари...
    Да е жива и здрава!
    какъв хубав ден...и сесията скоро свършва...

Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •