Страница 3 от 3 ПърваПърва 123
Показване на 31 до 37 от 37
  1. #31

    Подразбиране

    Да похваля и аз една много учтива продавачка от Асеновград Днес си купих от нея конци ДМЦ и тя ми подари книжка със схеми на цветя В това магаизнче цената на чиле ДМЦ е 75 ст, а ако купиш повече от 12 чилета, цената става 70 ст

  2. #32

    Smile

    И в Русе има такива продавачки.Например мен ме научи,показа ми как се шие гоблен,помогна ми за избора и ми го за почна. Даде ми подробни наставления една възрастна или на мен такава ми се видя женица, близо до центъра в гаражите-магазинчето за гоблени.Сега съм запалена и си шия за удоволствие .
    Човек се ражда на земята, за да измине път не лек, с една професия - професията на ЧОВЕК
    http://sineokata.multiply.com http://www.snimka.bg/album.php?album_id=340393
    sineokata@abv.bg

  3. #33

    Подразбиране магазинче

    Да и аз да похваля една продавачка. Тя е от Сливен. Магазинчето и е в кв. Дружба бл.17
    Винаги е готова да обясни и помогне, и винаги е усмихната.
    katya ivanova

  4. #34

    Подразбиране

    Еха,така е много приятно!
    Зареждаш се положително още от магазина!
    какъв хубав ден...и сесията скоро свършва...

  5. #35

    Thumbs up

    хайде и аз да похваля продавачките в магазина на бул М. луйза над БТК център Много са учтиви и не ги мързи да търсят конец по остатък от конче. Страшно са усложливи показват и разясняват. Същата фирма имаше магазин и на "ЧЕРВЕНИЯ ПЛОЩАД' но незнам защо го затвориха много съжалявам защото беше до нас и ми беше много удобно .НЕКА ДА ИМА ПОВЕЧЕ ТАКИВА ПРОДАВАЧКИ

  6. #36

    Cool отг

    Браво,а тук в София аз ги купувам по 0.80 ст. бройката и въпреки, че си взимам повече от 10 бр. никой не прави отстъпки.

  7. #37

    Подразбиране

    Реклама:
    Гледам темата е доста стара , но аз все пак ще се включа , защото искам да похваля много една продавачка в нашия град - Видин.Нейният магазин не е на центъра,но вероятно го знаят всички жени от града.Намира се на ул."Цар Александър ІІ" бивша Тодор Петров , в него се продават гоблени , конци , прежди и всички аксесоари.Но това ,което го прави изключителен е момичето вътре - казва се Надежда и другите съфорумки от Видин могат да ме подкрепят колко внимателна,отзивчива и мила е тя.

Страница 3 от 3 ПърваПърва 123

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •