Показване на 1 до 11 от 11
  1. #1

    Подразбиране SPAM от името на Гоблените.com

    Здравейте,
    днес научихме благодарение на Бамби (за което благодарим), че е използван наш e-mail адрес (info@goblenite.com) като подател, за да бъде разпращан SPAM (нежелани e-mail-и), към потребители на форума. В тези съобщения има файл заразен с вирус наречен W32/Kapser.A@mm. Ако само сте прочели писмото реално не съществува опастност да сте се заразили. Опасно е само ако сте отворили някой от прикачените файлове.

    Моля бъдете предпазливи, към всякакви подобни писма!
    Благодарим на Бамби за тази информация.

    :wink:

  2. #2

    Подразбиране вирус

    Действително, получих подобно писмо, но го изтрих без да го отварям Така правя и с други писма, на които подателят е съмнителен
    Благодаря на Бамби и flame за предупреждението
    Възможно ли е да се открие кой ги изпраща

  3. #3

    Подразбиране

    rebostobg, подателите на такива писма използват сървъри с маскирано IP, което прави невъзможно (поне за нас) проследяването на източника...

  4. #4

    Подразбиране

    И аз непрекъснато получава подобни писма,но си знам че не бива да се отварят.И винаги ги изтривам,като видя,че подателя ми е неизвестен
    Никой човек не е остров, затворен в себе си;
    всеки е парченце от сушата, частица от океана;
    и една буца пръст да отвлече морето
    nelibak@abv.bg
    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=134200

  5. #5

    Подразбиране

    А АЗ ИМАХ ГЛУПОСТА ДА ГИ ОТВОРЯ,НО СЕ НАДЯВАМ ДА НЕ Е СТАНАЛО БЕЛЯ. МОЙТЕ ХОРА ОЩЕ НЕ СА ИЗПИСКАЛИ ЧЕ НЕЩО ИМ Е ИЗТРИТО. ДАНО АНТИВИРУСНАТА СИ Е СВЪРШИЛА РАБОТАТА

  6. #6

    Подразбиране

    Zlatka, щом имаш антивирусна програма, няма от какво да се притесняваш!
    Шанса да си заразила компютъра е нищожен. :wink:

  7. #7

    Подразбиране

    То от тези неизвестни податели е ясно- спасение няма, обаче гадното тук е че използват известен за нас подател-info@goblenite.com
    От всичките 24 писма получени за един ден, в две са се постарали да драснат и два реда:
    hello,
    i send the file.
    bye

    Всички останали са само с прикачени фаилове и писмата са озаглавени image.jpg , photo , Word file , eBook.pdf , Funny и т.н

  8. #8

    Подразбиране

    И аз получих такова писмо,но антивирусната се разпищя и го изтрих.
    Ами аз да ви кажа,на мен вече ми стана хоби да преинсталирам,откъде да знам кои писма да отварям и кои не :wink:
    Т

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  9. #9

    Подразбиране

    Ужас!Аз получавам постоянно такив писма,които уж са реклами.Но използвам антивирус Касперски и съм доволна засега!
    Зъл е живота на малките дяволи,
    малките винаги жертви са ставали,
    малките плащат за всички беди,
    ако си дявол ГОЛЯМ БЪДИ!

    Дата 13 - най-тъжния ми ден....

  10. #10

    Подразбиране

    От всичко прочетено по горе ми стана ясно едно:моя син не напразно ме кори че съм виновна за вирусите които непрекъснато ни налитат...Наложи се да преинсталира/не веднъж/ и аз несмея да гледам даже линковете които побликувате А и не съм много на ти с компа така че немога да ви показвам нищо,както вие Остава ми само да гледам за съжаление :twisted:

  11. #11

    Подразбиране

    Реклама:
    Здравейте момичета,
    ако знаете от къде да си свала антивирусна и анти спам програма ще ви бъда много благодарна.

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •