Цитат Първоначално написано от smeshko Виж мнение
като се регистрираш от сайта дават точки с които можеш да дръпнеш няколко схеми. После за нови схеми трябва да натрупаш още точки. Това става като оставиш коментар от сорта на "благодаря за схемата" и подобни. Аз обикновено отварям 10 картинки и благодаря на конвейер, после тегля каквото ми харесва.
В този сайт при сваляне вземат по 10 точки,които трябва да ги имаш и свалянето на схеми става само ако имаш кредитите!Точките или кредитите се получават от качване на схеми ,времето през което стоиш в сайта от участие в игри .Ако качената схема не се повтаря може да ти дадът "златни" точки или са като бонуси.Може и да си купуваш точки ако не ти стигат за да свалиш нещо ,но доколкото разбрах май е истинско ,а май и можеш едните точки да продаваш или трансформираш.Без точки може да се сваля само картинката!!! и става от горната страна на снимката.Истинската схема се сваля под картинката .Много са объркани нещо нещата ,може би защото не съм добре с английския но ако има някой във форума който е добре с него и прочете точно как са нещата е най -добре.