Показване на 1 до 15 от 52

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от mil_65 Виж мнение
    Здравейте!Днес случайно попаднах на вас.Аз също имам пластмасова плетачна машина,на която се сглобяват отделните части и се закрепя за масата.Продаваха по телевизията преди години и струваха около 2000 лв.стари пари.Някой знае ли как се плете с тях,защото аз не успях да разбера.
    Аз пък отдавна си търся точно такава машинка,обаче да знаете от къде мога да си намеря???Едно време ги рекламираха по ТВ шоп.А пък ако има някой и я продава може и така Даже не мога да намеря и снимка че да ви я покажа какво представлява

  2. #2

    Подразбиране пластмасова машина.

    Някога си закупих от телешопа плетачната машина за която питате.Аз също не знаех как работи ,но си поставих за цел и най-накрая намерих клипче в YOWTUPE, там пиша на прозорчето -Tricotar Maguina de Fazer Triko и излиза една женица със синя машина която в два урока показва как се работи на нея.Иначе на немски е KNITTINGPAL така се казва на кутията .Дано съм ви помогнала и приятно плетене.

  3. #3

    Подразбиране плетене

    Много благодаря,ще поразгледам

  4. #4

    Post Машини за плетене

    Здравейте ,
    Аз от давна се интересувам за машина за плетене. Попаднах на един сайт за машини за плетене (mashinizapletene.com)...Там има много машини но са индустриални. Видях, че има секция и за домашни плетачни машини, пише, че скоро ще има мостра в офиса им и ще може да се види, и даже ще има възможност за обучение как се работи на нея... пуснах запитване и ще чакам да ми се обадят...
    Ако някой знае друго място където може да се види и някой да покаже как се плете, моля да ми каже. Не искам да купувам машина и после да не мога да я ползвам, или да не ми е удобна... затова искам да проуча нещата преди да си дам парите...

  5. #5

    Подразбиране

    Здравейте момичета,
    Наследих японска ръчна плетачна машина "корона" и въобще не знам какво да права с нея.
    От огледа, който направих установих, че липсват упътване, гребени и игли за свиване. Много ще съм благодарна, ако някоя от вас има излишни и ги продава на разумна цена. Телефон за връзка 0897066533

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •