Показване на 1 до 15 от 52

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране продавам плетачна машина

    продавам двубърда плетачна машина "Brodner" с компютър, в който има 1300 плетки и още една двубърда за дебели прежди , в случай че се интересувате моля пишете ми на този и-мейл -----> margi0702@dir.bg

  2. #2

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от linda666 Виж мнение
    продавам двубърда плетачна машина "Brodner" с компютър, в който има 1300 плетки и още една двубърда за дебели прежди , в случай че се интересувате моля пишете ми на този и-мейл -----> margi0702@dir.bg
    Първо искам да кажа здравейте на всичкиКазвам се Татяна и съм от Гоце Делчев. Искам да си купя плетачна машина ,даже не само една,имам доста идеи ,но да си призная до сега не съм работила с плетачна машина ,така че ще имам нужда от помощВсякакви съвети относно от къде мога да си купя машина ,коя марка е препоръчителна или добра, какви са цените, всякакви съвети ще ми бъдат от полза!Можете да ми отговаряте и тук но ще оставя поща и скайп ако някой иска да се свърже с мен:tatyana_p2@abv.bg;tatyana_p2
    Благодаря ви предварително!

  3. #3

    Подразбиране

    Здравейте! И аз си закупих наскоро машина, по стара е и от мен, но работи прекрасно. За съжаление незнам от къде да си закупя прежда за нея, защото работи само с тънка прежда навита на конус. Някой може ли да ми помогне, търсих в интернет и нищо, а и не живея в София?

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •