Страница 2 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 52

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Здравейте момичета,
    Наследих японска ръчна плетачна машина "корона" и въобще не знам какво да права с нея.
    От огледа, който направих установих, че липсват упътване, гребени и игли за свиване. Много ще съм благодарна, ако някоя от вас има излишни и ги продава на разумна цена. Телефон за връзка 0897066533

  2. #2

    Подразбиране Продавам гребен за плетачна машина "Сингер"

    Продавам голям гребен 180 бримки (нов) за плетачна машина Сингер. e-mail:dnezy10@abv.bg

  3. #3

    Подразбиране Zdraweite, prodawam pletachni igli za ma6ini - ewtino

    Zdraweite, prodawam pletachni igli za ma6ini - ewtino. Za kontakti - 0886 528810 ili e-mail: botexim@abv.bg

  4. #4

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Ванчо Виж мнение
    Някой знае ли дали в Б-я се продават машини за плетене?
    И на коя фирма? И къде? :?

    Ето например на каква попаднах в интернет ,която е предназначена за домашно ползване:
    Ако тази машина е на фирмана Брадър се готви или за постоянни проблеми, усукани по вертикалната си ос плетива, изкривени игли и счупени легла на иглите.

  5. #5

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от titaroza Виж мнение
    ami ve4e si zakupih edna ma6ina - nemska i smqtam da q probvam v po4ivnite dni, dano da nqmam problemi.
    Ако имаш някакви затруднения ми пиши на ЛС, защото много съм плела на моята машина и сигурно ще ти бъде от полза. Успехи, няма нищо страшно( Моля те, пиши на кирилица)

  6. #6

    Подразбиране продавам плетачна машина

    продавам двубърда плетачна машина "Brodner" с компютър, в който има 1300 плетки и още една двубърда за дебели прежди , в случай че се интересувате моля пишете ми на този и-мейл -----> margi0702@dir.bg

  7. #7

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от linda666 Виж мнение
    продавам двубърда плетачна машина "Brodner" с компютър, в който има 1300 плетки и още една двубърда за дебели прежди , в случай че се интересувате моля пишете ми на този и-мейл -----> margi0702@dir.bg
    Първо искам да кажа здравейте на всичкиКазвам се Татяна и съм от Гоце Делчев. Искам да си купя плетачна машина ,даже не само една,имам доста идеи ,но да си призная до сега не съм работила с плетачна машина ,така че ще имам нужда от помощВсякакви съвети относно от къде мога да си купя машина ,коя марка е препоръчителна или добра, какви са цените, всякакви съвети ще ми бъдат от полза!Можете да ми отговаряте и тук но ще оставя поща и скайп ако някой иска да се свърже с мен:tatyana_p2@abv.bg;tatyana_p2
    Благодаря ви предварително!

  8. #8

    Подразбиране

    Здравейте! И аз си закупих наскоро машина, по стара е и от мен, но работи прекрасно. За съжаление незнам от къде да си закупя прежда за нея, защото работи само с тънка прежда навита на конус. Някой може ли да ми помогне, търсих в интернет и нищо, а и не живея в София?

  9. #9

    Подразбиране

    Здравейте и от мен,и аз имам плетачна машина ,но е много стара-може да ми бъде майка.
    Ето и снимка
    [IMG][/IMG]
    Ако някой има ръководства за плетене ,нека пише. Плела съм на нея ,но все още има какво да се учи.
    Също така ми трябват и плетачни игли-ох дори незнам кой номер са. Ето и снимка.
    [IMG][/IMG]

  10. #10

    Подразбиране Нева-2

    Здравейте,имам проблем с една руска машина за плетене Нева-2.Но незнам
    как се вдява конеца за водача така,че да не се налага аз да го слагам ръчно върху куките.мерси предварително .

  11. #11

    Подразбиране вопрос

    Цитат Първоначално написано от spitfire951 Виж мнение
    Здравейте,имам проблем с една руска машина за плетене Нева-2. .
    Здравей! Още имаш ли такава машина? Аз търся такава за резервни части.
    моят мейл priqtelka_y@abv.bg

  12. #12

    Подразбиране

    Здравейте група,
    Бих искала да попитам и аз,за плетачна Немска еднобърдова автоматична машина -Empiral Knitmaster model 250 -
    как се сглобява , как се плете и всичко за тази машинка.
    Много ще съм ви Благодарна ако някой може да ми помогне ,
    Благодаря !!!

  13. #13

    Подразбиране

    Здравейте , и от мен.
    И аз се сдобих с немска еднобърдова автоматична машина , но не зная как се плете на нея търсих някакво упътване , клипчета , но нищо не намирам.
    Ще се радвам ако някой може да ми помогне!

  14. #14

    Подразбиране

    Някой знае ли как се плете на такова чудо ?
    Имам такава машина но нямам никакъв спомен как баба ми плетеше на нея.


    моята си няма име но изглежда по същият начин

  15. #15

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Ванчо Виж мнение
    Някой знае ли дали в Б-я се продават машини за плетене?
    И на коя фирма? И къде? :?

    Ето например на каква попаднах в интернет ,която е предназначена за домашно ползване:
    kakva marka e tazi mashina? imam podobna ruska mashina

Страница 2 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •