Страница 1 от 4 123 ... ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 52
  1. #1

    Подразбиране Машини за плетене

    Някой знае ли дали в Б-я се продават машини за плетене?
    И на коя фирма? И къде? :?

    Ето например на каква попаднах в интернет ,която е предназначена за домашно ползване:

  2. #2

    Подразбиране

    Знам, че има но и аз не съм много ориентирана имаше едно време магазин на Singer там имаше плетачни машини. Баба ми си купи, но за съжаление след около 6-7г. се развали компютъра и сега работи само на ръчно. Дано има някои по осведомен да каже съществува ли още този магазин и дали случайно има и сервиз.
    http://deliriym.multiply.com/
    Всеки ден в България умират десетки животни от човешка ръка. Нека помогнем на най-добрите приятели на човека да живеят в този суров и нечестен свят!

  3. #3

    Подразбиране

    за плетачни машини има много магазини,но аз специално не бих дала толкова много пари за нова.Имам 2 професионални,3 домашни метални и 3 пластмасови домашни от последните съм най-доволна но на почит са професионалните всичките са втора употреба,след малко настройка работят като новите.Ако някой се интересува повече за плетачни машини ,магазини или сервизи нека пита ще ми бъде приятно,каквото знам ще кажа
    Имам молба,ако някой попадне някъде където предлагат пезплатни перфо карти както схеми на гоблени нека пише ще съм много благодарна,това е другото ми хоби-но за сметка на гоблените то ме храни и творя с голямо удоволствие.
    Спрете земята искам да сляза.
    valioa@abv.bg

  4. #4

    Подразбиране

    момичета, а това е моята машина. Тя е двубърдова. За съжаление не е купена от България,но има представителство на бул. Дондуков в София. Надявам се още да го има, поне до преди 1 година го имаше. Valioa много ще се радвам, ако обменяме опит. :wink:
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  5. #5

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от anial
    момичета, а това е моята машина. Тя е двубърдова. За съжаление не е купена от България,но има представителство на бул. Дондуков в София. Надявам се още да го има, поне до преди 1 година го имаше. Valioa много ще се радвам, ако обменяме опит. :wink:
    ще ми бъде приятно но като гледам с техниката си доста напред аз все още мечтая да гледам как плете сама,за сега правя мусколи но с удоволствие
    Спрете земята искам да сляза.
    valioa@abv.bg

  6. #6

    Подразбиране

    valioa , така ти се струва, че плете сама, ама чака на мене. Е може би върви по-лесно от другите ,незная, но и аз като я бутам правя мускули За разлика от тебе аз не съумях да правя пари от нея, нещо все не ми достига или върви. Имам и кетел машина за зашиване на готовите части, но уви. Много ми е интересно какви са тези пластмасови машини, ако можеш да ги покажеш ще съм ти благодарна

  7. #7

    Подразбиране

    Имам впредвид именно това което си показала,на нея само стойката и иглите са метал-по точно двете бърда са пластмаса.
    Спрете земята искам да сляза.
    valioa@abv.bg

  8. #8

    Unhappy

    Здравейте на всички, след последния ремонт вкъщи намерихме чисто нова плетачна машина Dopleta 180, но ръководството й е на чешки и нищо не мога да разбера.Някой има ли такава машина?Иначе ще трябва да се боря с езика.Благодаря Ви предварително.Желая ви приятен ден.

  9. #9

    Подразбиране плетачни машини

    Някой знае ли къде в България се ремонтират домашни плетачни машини Сингер?

  10. #10

    Подразбиране

    Здравейте!Днес случайно попаднах на вас.Аз също имам пластмасова плетачна машина,на която се сглобяват отделните части и се закрепя за масата.Продаваха по телевизията преди години и струваха около 2000 лв.стари пари.Някой знае ли как се плете с тях,защото аз не успях да разбера.

  11. #11

    Подразбиране Продавам гребен за плетачна машина "Сингер"

    Продавам голям гребен 180 бримки (нов) за плетачна машина Сингер. e-mail:dnezy10@abv.bg

  12. #12

    Подразбиране Zdraweite, prodawam pletachni igli za ma6ini - ewtino

    Zdraweite, prodawam pletachni igli za ma6ini - ewtino. Za kontakti - 0886 528810 ili e-mail: botexim@abv.bg

  13. #13

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Ванчо Виж мнение
    Някой знае ли дали в Б-я се продават машини за плетене?
    И на коя фирма? И къде? :?

    Ето например на каква попаднах в интернет ,която е предназначена за домашно ползване:
    Ако тази машина е на фирмана Брадър се готви или за постоянни проблеми, усукани по вертикалната си ос плетива, изкривени игли и счупени легла на иглите.

  14. #14

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от titaroza Виж мнение
    ami ve4e si zakupih edna ma6ina - nemska i smqtam da q probvam v po4ivnite dni, dano da nqmam problemi.
    Ако имаш някакви затруднения ми пиши на ЛС, защото много съм плела на моята машина и сигурно ще ти бъде от полза. Успехи, няма нищо страшно( Моля те, пиши на кирилица)

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    Здравейте и от мен,и аз имам плетачна машина ,но е много стара-може да ми бъде майка.
    Ето и снимка
    [IMG][/IMG]
    Ако някой има ръководства за плетене ,нека пише. Плела съм на нея ,но все още има какво да се учи.
    Също така ми трябват и плетачни игли-ох дори незнам кой номер са. Ето и снимка.
    [IMG][/IMG]

Страница 1 от 4 123 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •