Страница 3 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследенПоследен
Показване на 31 до 45 от 52
  1. #31

    Подразбиране

    Продавам швейцарска плетачна машина с електродвигател PASSAP ELECTRONIC 6000.
    Цена 400лв.
    За контакти: 0894 743 646 kmitovski@gmail.com

  2. #32

    Подразбиране

    Може ли някой да ми каже нещо за тази машина. Понеже не разбирам, а ми я предлагат да си я купя. Дано да успея да прикача файла. Имам я само на снимка. Забравих да питам за марката. Моля, изкажете някакво мнемиие.
    Редактирано от did_tag : 07.12.2010 в 15:18. Причина: по-късно ще пратя снимката

  3. #33

    Подразбиране

    Машината ми е немска запазена двубърдна. Иглите не са пласмасови, а железни.
    Редактирано от did_tag : 07.12.2010 в 15:17.

  4. #34

    Подразбиране

    какво по принцип трябва да гледам като си купувам машина.Разбрах за иглите,да плете ластик.Не знам за преждата.Всяка ли машина може да плете всякаква прежда(дебела,тънка).И още да попитам на каква цена мога да си намера що горе долу добра машина за домашни условия.Сега разучавам нещата.Разчитам на Вас да ми помогнете да науча нещо.

  5. #35

    Подразбиране Нева-2

    Здравейте,имам проблем с една руска машина за плетене Нева-2.Но незнам
    как се вдява конеца за водача така,че да не се налага аз да го слагам ръчно върху куките.мерси предварително .

  6. #36

    Подразбиране

    ако изкате помощт, имам технин

  7. #37

    Question

    Здравейте!Надявам се да ме приемете сред вас и ако можем да си помагаме взаимно!Имам две ръчни плетачни машини,които стояха много години,защото не знаех как се използват-но сега вече се справих с едната-немска, а другата е румънска-ще се опитам да кача снимка и моля някой ако има инструкции на български да ми помогне-моите инструкции са на румънски.Предварително благодаря!
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Редактирано от anito07 : 22.01.2011 в 21:52. Причина: качване на файл

  8. #38

    Question

    Здравейте !
    Ще се радвам да ме приемете и мен при вас.
    Аз шия и гоблени , но само за удоволствие и то доста бавно. Занимавам се и с плетене но съм начинаеща. И аз се интересувам от къде мога да си закупя машина за плетене и дали е трудно да се научи човек да работи с нея.Търсих доста в нета , но не видях в България да има някакво представителство или сервизи за тия машини.
    Нека който има информация да сподели ? Ще съм ви много благодарна.

  9. #39

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от anito07 Виж мнение
    Здравейте!Надявам се да ме приемете сред вас и ако можем да си помагаме взаимно!Имам две ръчни плетачни машини,които стояха много години,защото не знаех как се използват-но сега вече се справих с едната-немска, а другата е румънска-ще се опитам да кача снимка и моля някой ако има инструкции на български да ми помогне-моите инструкции са на румънски.Предварително благодаря!
    I az imam 2 takiva mashini i sled goliama borba nemojah da se spravia nito s edna I az shte se prisaedinia kam molbata na ANITO07 za pomosht
    Blagodaria Vi predvaritelno

  10. #40

    Подразбиране

    Здравейте,момичета!
    От доста време чета във форума и реших да ви споделя проблема си.
    Имам двубърдова ръчна плетачна машина Брадър,подариха ми я ,стар модел е с перфокарти но е нова неупотребявана.След доста ровене в нета намерих инструкции за работа на руски и я сглобих,но не знам как правилно да я вдяна,как да започна работа.Търся някой да ми покаже,намерих телефон на инженер по поддръжката към представителството на Брадър в София,но на него явно не му се занимава с този модел понеже е стар.ще бъда много благодарна,ако някоя от вас може да ми помогне.

  11. #41

    Подразбиране

    за Петя - 13 попаднах на това дано свърши някаква работа
    http://www.youtube.com/watch?v=ZejK7...eature=related

  12. #42

    Smile

    Цитат Първоначално написано от blajka Виж мнение
    ако изкате помощт, имам технин
    Аз искам помощ!

  13. #43

    Подразбиране вопрос

    Цитат Първоначално написано от spitfire951 Виж мнение
    Здравейте,имам проблем с една руска машина за плетене Нева-2. .
    Здравей! Още имаш ли такава машина? Аз търся такава за резервни части.
    моят мейл priqtelka_y@abv.bg

  14. #44

    Подразбиране

    http://www.youtube.com/watch?v=ww6zu...feature=relmfu
    Момичета някой да знае как се казва това и дали в бг го продават.Или пък някой сайт за такива неща.Мн благодаря.
    e-mail: ivelina.geljzkova@abv.bg
    не отговарям на лс без снимка или линк на исканото

  15. #45

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от mil_65 Виж мнение
    Здравейте!Днес случайно попаднах на вас.Аз също имам пластмасова плетачна машина,на която се сглобяват отделните части и се закрепя за масата.Продаваха по телевизията преди години и струваха около 2000 лв.стари пари.Някой знае ли как се плете с тях,защото аз не успях да разбера.
    Аз пък отдавна си търся точно такава машинка,обаче да знаете от къде мога да си намеря???Едно време ги рекламираха по ТВ шоп.А пък ако има някой и я продава може и така Даже не мога да намеря и снимка че да ви я покажа какво представлява

Страница 3 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •