Страница 4 от 4 ПърваПърва ... 234
Показване на 46 до 52 от 52

Hybrid View

  1. #1

    Question

    Здравейте!Надявам се да ме приемете сред вас и ако можем да си помагаме взаимно!Имам две ръчни плетачни машини,които стояха много години,защото не знаех как се използват-но сега вече се справих с едната-немска, а другата е румънска-ще се опитам да кача снимка и моля някой ако има инструкции на български да ми помогне-моите инструкции са на румънски.Предварително благодаря!
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Редактирано от anito07 : 22.01.2011 в 20:52. Причина: качване на файл

  2. #2

    Question

    Здравейте !
    Ще се радвам да ме приемете и мен при вас.
    Аз шия и гоблени , но само за удоволствие и то доста бавно. Занимавам се и с плетене но съм начинаеща. И аз се интересувам от къде мога да си закупя машина за плетене и дали е трудно да се научи човек да работи с нея.Търсих доста в нета , но не видях в България да има някакво представителство или сервизи за тия машини.
    Нека който има информация да сподели ? Ще съм ви много благодарна.

  3. #3

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от anito07 Виж мнение
    Здравейте!Надявам се да ме приемете сред вас и ако можем да си помагаме взаимно!Имам две ръчни плетачни машини,които стояха много години,защото не знаех как се използват-но сега вече се справих с едната-немска, а другата е румънска-ще се опитам да кача снимка и моля някой ако има инструкции на български да ми помогне-моите инструкции са на румънски.Предварително благодаря!
    I az imam 2 takiva mashini i sled goliama borba nemojah da se spravia nito s edna I az shte se prisaedinia kam molbata na ANITO07 za pomosht
    Blagodaria Vi predvaritelno

  4. #4

    Подразбиране

    Здравейте,момичета!
    От доста време чета във форума и реших да ви споделя проблема си.
    Имам двубърдова ръчна плетачна машина Брадър,подариха ми я ,стар модел е с перфокарти но е нова неупотребявана.След доста ровене в нета намерих инструкции за работа на руски и я сглобих,но не знам как правилно да я вдяна,как да започна работа.Търся някой да ми покаже,намерих телефон на инженер по поддръжката към представителството на Брадър в София,но на него явно не му се занимава с този модел понеже е стар.ще бъда много благодарна,ако някоя от вас може да ми помогне.

  5. #5

    Подразбиране

    за Петя - 13 попаднах на това дано свърши някаква работа
    http://www.youtube.com/watch?v=ZejK7...eature=related

  6. #6

    Подразбиране

    http://www.youtube.com/watch?v=ww6zu...feature=relmfu
    Момичета някой да знае как се казва това и дали в бг го продават.Или пък някой сайт за такива неща.Мн благодаря.
    e-mail: ivelina.geljzkova@abv.bg
    не отговарям на лс без снимка или линк на исканото

  7. #7

    Подразбиране

    Здравейте! Наскоро си взех плетачна машина Passap E6000, но инструкциите са и на немски и ми е малко трудно да се оправя с нея, а и няма кой да ми покаже кое как става. Ще съм много благодарна, ако някой се притече на помощ!

Страница 4 от 4 ПърваПърва ... 234

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •