Страница 4 от 4 ПърваПърва ... 234
Показване на 46 до 52 от 52
  1. #46

    Подразбиране пластмасова машина.

    Някога си закупих от телешопа плетачната машина за която питате.Аз също не знаех как работи ,но си поставих за цел и най-накрая намерих клипче в YOWTUPE, там пиша на прозорчето -Tricotar Maguina de Fazer Triko и излиза една женица със синя машина която в два урока показва как се работи на нея.Иначе на немски е KNITTINGPAL така се казва на кутията .Дано съм ви помогнала и приятно плетене.

  2. #47

    Подразбиране плетене

    Много благодаря,ще поразгледам

  3. #48

    Подразбиране

    Здравейте! Наскоро си взех плетачна машина Passap E6000, но инструкциите са и на немски и ми е малко трудно да се оправя с нея, а и няма кой да ми покаже кое как става. Ще съм много благодарна, ако някой се притече на помощ!

  4. #49

    Post Машини за плетене

    Здравейте ,
    Аз от давна се интересувам за машина за плетене. Попаднах на един сайт за машини за плетене (mashinizapletene.com)...Там има много машини но са индустриални. Видях, че има секция и за домашни плетачни машини, пише, че скоро ще има мостра в офиса им и ще може да се види, и даже ще има възможност за обучение как се работи на нея... пуснах запитване и ще чакам да ми се обадят...
    Ако някой знае друго място където може да се види и някой да покаже как се плете, моля да ми каже. Не искам да купувам машина и после да не мога да я ползвам, или да не ми е удобна... затова искам да проуча нещата преди да си дам парите...

  5. #50

    Подразбиране

    Здравейте момичета,
    Наследих японска ръчна плетачна машина "корона" и въобще не знам какво да права с нея.
    От огледа, който направих установих, че липсват упътване, гребени и игли за свиване. Много ще съм благодарна, ако някоя от вас има излишни и ги продава на разумна цена. Телефон за връзка 0897066533

  6. #51

    Подразбиране

    Здравейте група,
    Бих искала да попитам и аз,за плетачна Немска еднобърдова автоматична машина -Empiral Knitmaster model 250 -
    как се сглобява , как се плете и всичко за тази машинка.
    Много ще съм ви Благодарна ако някой може да ми помогне ,
    Благодаря !!!

  7. #52

    Подразбиране

    Реклама:
    Здравейте , и от мен.
    И аз се сдобих с немска еднобърдова автоматична машина , но не зная как се плете на нея търсих някакво упътване , клипчета , но нищо не намирам.
    Ще се радвам ако някой може да ми помогне!

Страница 4 от 4 ПърваПърва ... 234

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •