Страница 13 от 13 ПърваПърва ... 3111213
Показване на 181 до 195 от 196

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Красота и изящество! Благодаря за снимките!!!

  2. #2

    Подразбиране

    Привет. Тук съм нова. Да ви споделя. Преди повече от 20 г. когато за първи път попаднах на комплект за фъкане, беше на приятелката ми. Миналата година така ми се прифъка, че изрових нета да си купя комплект. Разгледах всички он-лайн магазини, попаднах на страотни неща, разбира се най-голяма помощ ми бяха форумите. Стигнах до извода, че ми е малко скъпо. И накрая какво сторих. Купих си игла за фъкане срещу 2,50 от магазинчето, намерих у дома едно старо перед точно като мрежа за фъкане. Е, вярно, доста меко, но пък ставаше идеално (Бях лешила да си плета на една кука мрежата, и търсейки едно кълбо, което знаех, ме е някъде, намерих забравеното перде). Имах вълнени конци от многото плетки, които плета на мойте юнаци у дома. И сътворих ето това:1236745_4624860398105_1501482896_n.jpg
    Снимката е преди да го опънем и да довърша крайния обиколен кант.
    Благодаря ви момичета. По форумите винаги има супер ценни неща
    Имам нужда ПАК от помощ. Попаднах на нещо много интересно, и ако не размисля,искам да си купя направо готов комплект ей такова
    http://grannycraft.ru/product/11073-...unflowers-usa/
    и http://grannycraft.ru/product/c-0661...na-s-fialkami/
    Имате ли "пътечка" за поръчване от руски сайтове, за да се включа
    Редактирано от trapa : 27.03.2014 в 15:32.

  3. #3

    Подразбиране

    Към килимчето със слънчогледите добавих и възглавничка:
    IMG_20201114_112249.jpg
    От алиекспес си я купих. Разликата между английската и китайската вълна е фрапантна, но честно казано английската е толкова скъпа, че не си струва, а и тя се сби с годините и пуска мъх.
    Там купих още един комплект за възглавница, която подарих на приятелка:
    20180308_022310.jpg 20180309_230858.jpg
    За сега приключвам с фъкането, нещо не ми харесва... Единствено ако намеря схема на една картинка, която видих преди време а сега не мога да намеря - дърво с хралупа и сови. Дървото фъкано, а совите бродирани с кръстче.

Страница 13 от 13 ПърваПърва ... 3111213

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •