Страница 5 от 14 ПърваПърва ... 34567 ... ПоследенПоследен
Показване на 61 до 75 от 196
  1. #61

    Подразбиране

    Комплекта е готов, приятелят ми го купи от Германия, дължината е някъде около 5 см. Знам какво е щампиран гоблен, но това не е. Подвела си се по това, че съм снимала гърба заради дървената рамка. Ето и линк към снимките, за да видите конците, как са подредени http://daniel4i1.multiply.com/photos...60/60#photo=12
    Редактирано от daniel4i : 28.11.2009 в 21:44.

  2. #62

    Подразбиране

    ето и моето килимче, което беше готово още лятото, но сега ви го показвам
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  3. #63

    Подразбиране

    Много е красив! Готово комплектовка ли е?

  4. #64

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от daniel4i Виж мнение
    Много е красив! Готово комплектовка ли е?
    Да готова комплектовка е купих го от един американски сайт, но после установих че има в много други сайтове за по малко парички.Това ми излезе около 50-60лв. с доставката. А може да се намери за около 30-40лв
    Но чесно казано за големината си не мисля че е много скъпо. Размерите му са 68.5/101.60см

  5. #65

    Подразбиране

    Никак даже не е малко, моите възглавнички са 40/40 и едната струва 12,90 евро. Установих, че в ибей е по - евтино наистина.

  6. #66

    Подразбиране

    daniel4i , благодарение на jumper се сдобих с възглавничка за фъкане . Комплектовката е на същата фирма,на която е и твоята / показана по-горе на линка /. Можеш ли да ми обясниш къде точно да минава конеца - през квадратчетата само или не? Май не можах да си задам въпроса много ясно,но се надявам да ме разбереш какво питам.Отзад на кутията има показани два начина на фъкане,аз по кой да се уча и да работя?
    Благодаря ти предварително за отговора.
    Редактирано от Дида : 07.03.2010 в 18:49.

  7. #67

    Подразбиране

    по който ти е удобно на теб. аз ползвам този, по който и двата края минават в иглата и наведнъж се издърпват. тук имам картинка на гърба на фъканицата, може би ще се ориентираш
    http://picasaweb.google.com/jumperch...63826972905074

  8. #68

  9. #69

    Подразбиране

    моля, дано го схванеш. много е лесно, но е по-лесно като ти покаже някой

  10. #70

    Подразбиране

    Аз гледах в нета видео,днес си купих и една игла,която е като кука за чорапи,няма човчица,но продавачката ми каза ,че ставала.От линка ти виждам,че отзад е равничко и еднакво.Ще се пробвам тези дни и пак ще пиша.Тук не познавам никой,който да фъка.И на мен ми се искаше да го видя това фъкане наживо.

  11. #71

    Подразбиране

    oooo, значи да не те обърквам, но по лесния начин май няма да стане с кука

  12. #72

    Подразбиране

    Така ли? Е,сега вече се обърках....До сега се надявах,че ще се оправя,но сега ще търся кука и тогава ще се пробвам.

  13. #73

  14. #74

    Подразбиране

    Ще пробвам и ще пиша.Все си мисля,че ще стане както ми показваше баба на стана за китениците. Това са горните картинки на кутията.

  15. #75

    Подразбиране

    Реклама:
    айде и да се похвалиш скоро

Страница 5 от 14 ПърваПърва ... 34567 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •