Страница 11 от 14 ПърваПърва ... 910111213 ... ПоследенПоследен
Показване на 151 до 165 от 196
  1. #151

    Подразбиране

    Ами аз го изпрах както пера гоблен...
    На ръка с прах за пране и топла вода.
    Нищо не мръдна.

    Предполагам че може да мине и през пералнята, но на мен лично ми беше жал... но съм сигурна, че като изпера възглавницата 2-3 пъти на ръка, ще вдигна ръце и ще я метна там.

    Успех и скоро да я довършиш изцяло

  2. #152

    Подразбиране

    Ших възглавница на Вервако-слънчогледи в синя ваза.Изпрах я както си пера гоблените,изгладих само отстрани щампата.Не се промени,не се развързаха конци,пък и няма как-нали са завързани.Не се притеснявай.

  3. #153

    Подразбиране

    А аз дори я пуснах на центруфуга в пералнята.Вече два пъти я пускам,че котката много си я хареса и я пълни с косми,та ми се налага честичко пране.....В началото се страхувах,чаках я да съхне,обръщах я,обикалях я ....Но си я пера на ръка с течен препарат за вълнени дрехи,за цветно пране.Последният път дори и сложих омекотител.

  4. #154

    Подразбиране

    Довечера смело ще я изпера тогава
    Сега остава най трудното да скроя и ушия калъфката и то 4 броя / имам 3 избродирани с кръстче възглавници/. И пак с моите въпроси - лесно ли се шие - щампата е с доста големи дупки - лесно ли се закрепя към плата и дали трябва с по-дебела игла да е машината за шиене. Тук нагазвам в дълбоките води - от години не съм шила на машина да видя какво чудо ще се получи. Накрая май ще чакам да отида на гости при мама/ в Свиленград/ и там под нейно ръководство да се боря с калъфките.

  5. #155

    Подразбиране

    Брвос, Цветииии.Супер ти е пандата.Пък ти колко време и се чуди, дали а я купиш.

  6. #156

    Подразбиране

    майка ми си взима готови калъфки за по 1 лев и само прикачва щампата към гърба. стават страхотни и много бързо и лесно

  7. #157

    Подразбиране

    jumper страхотна идея, време е да обиколя магазините за 1 лев Ще се отчета с резултата - стига да открия това което ми трябва.

  8. #158

    Подразбиране

    Много съм несериозна - още не съм отишла в магазините за 1 лев за възглавници и калъфки, нооооооо вижте какво си купих.



    Това фъканиците са голяма краста - пак ще отлежава "Етъра" - горкият той скоро бял свят няма да види.

  9. #159

    Подразбиране

    Прекрасна е!!!! А ако не е тайна,от къде си я купи и на каква цена?

  10. #160

    Подразбиране

    Никаква тайна не е. От магазин за втора употреба за "крупната" сума от 12 лв. Не е пипвана, с иглата си е вътре.Те вече ме знаят там и това ми го пазеха, пандата също е от там. Даже ми бяха запазили една щампа - коплекта си върви с рамката, но не ми хареса пък само заради рамката реших да не го купувам.Макар, че още се чудя - никак не беше зле а струва и той 12 лв.Тези всичките в този албум плюс възглавниците, които избродирах и още 1-2 гоблена са ми все от там.

    http://cecunka76.snimka.bg/tapestrie...dobivki.523393

  11. #161

  12. #162

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от nina55 Виж мнение
    ЕТО И ОТ МЕН НЕЩО ПО ТЕМАТА
    Ох, че е хубавоооо. комплектовка ли е?


    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

  13. #163

    Подразбиране

    cecunkaе,благодаря ти за отговора.При нас няма такива неща или просто аз не случвам.

  14. #164

    Подразбиране

    Невероятноооо

  15. #165

    Подразбиране

    Реклама:
    Другарчето ми вече си получи подаръка и мога да ви покажа последната си фъканица.

    Забравих да я снимам оформена.Имам я с другите неща, но не и самостоятелно-затова ще я гледате в суров вид.

Страница 11 от 14 ПърваПърва ... 910111213 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •