Страница 12 от 14 ПърваПърва ... 21011121314 ПоследенПоследен
Показване на 166 до 180 от 196
  1. #166

    Подразбиране

    Cecunka твоето другарче е снимало възглавничката,ще си позволя да сложа снимката



    Станала е много хубава

  2. #167

  3. #168

    Подразбиране

    Възглавничка е много красива!

  4. #169

    Подразбиране

    Здравейте момичета,заинтригува ме това фъкане.Не съм пробвала,но си наумих да комплектовам сама едно килимче.Ще ми кажете ли от къде и на каква цена мога да си купя страмин /основата/.Не съм от София.Ако ми подскажете за сайт ,в който да се ориентирам за материалите.

  5. #170

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от pipi66 Виж мнение
    Здравейте момичета,заинтригува ме това фъкане.Не съм пробвала,но си наумих да комплектовам сама едно килимче.Ще ми кажете ли от къде и на каква цена мога да си купя страмин /основата/.Не съм от София.Ако ми подскажете за сайт ,в който да се ориентирам за материалите.
    опитай тук
    http://8888bg.com/products.php?cid=458


    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

  6. #171

    Подразбиране

    Благодаря,тук гледах,но тази не е ли ситна.От всичко,което изчетох и гледах тук мисля,че трябва да е по-едра.В сайта на Миленастил днес видях 4,5 каунт канаваца за възглавници.Кое от двате да избера.В магазин попитах,но за ширина 50 см. искат 21 лв.за метър - за тази едрата.За това попитах за алтернатива.
    Редактирано от pipi66 : 16.11.2012 в 09:41.

  7. #172

    Подразбиране

    Пипи,а какви конци ще използваш?

  8. #173

    Подразбиране

    Мисля да бъде направо с вълна.Видях,че има различни цветове.Да я нарежа на 4-5 см.

  9. #174

    Smile

    Цитат Първоначално написано от pipi66 Виж мнение
    Мисля да бъде направо с вълна.Видях,че има различни цветове.Да я нарежа на 4-5 см.
    И аз като вас сега се зарибявам с това фъкане и смятам да си комплектовам сама килимче. Още проучвам кое от къде.
    Някъде четох, че са подходящи вълнените конци на Анхор и че се режат на дължина от 6,5 см. Но нека видим и други мнения.
    gpp_dm@abv.bg
    www.gppdm.multiply.com

    Повтарям си, че всеки ден, всеки час, всяка минута са изключителни. От сега нататък нищо няма да пропусна! Няма да отлагам нещата, които ми носят радост и които ме разсмиват.

  10. #175

    Подразбиране

    Сега едно начало на новата ми възглавничка.Станчето е произведение на моят съпруг от стар сушилник.Основата е купена,а конците сама си режа.Отново съпругът помогна - направи ми тръба с улей,навивам и режа с макетно ножче.

  11. #176

    Подразбиране

    Страхотна придобивка -честито.Ако не е нахално би ли снимала тръбата, на която навиваш и режеш.Сигурно е елементарно,но не мога да си я представя.

  12. #177

    Подразбиране

    pipi66 , тръбичките са от магазин за строителни материали - използват се за топла и студена вода.Пластмасови са,а под тях има шпилка и като завъртиш онези болтове с ушичките се затяга и не мърда.Основата съм защипала с щипки за маса - 0.30 лв. от магазин за домашни потреби.
    Ако не съм обяснила добре - пиши. Отоново ще направя снимки,но не съм добър фотограф.

  13. #178

    Подразбиране

    Аз имах в предвид тръбата,на която навиваш преждата и режеш.Това ми се струва най-трудоемкото ако си набавям всичко сама,така че всяка помощ ще е полезна.Навиването на картонче ми се струва,че ще отнеме месеци.Благодаря ти за подробното обяснение

  14. #179

    Подразбиране

    Разбрах.....Тръбата е от старият душ - мъжът ми направи с абразива разрез.В началото и в края на тръбата имам неразрязано около 4-5 см. Навивам преждата ,без да стягам и с макетно ножче разрязвам по улея.Стават перфектно еднакви и много хубаво се нарязани.Бързо и много лесно.Външното ф на тръбичката е 16-17 мм.Нямам шублер,затова колкото мога измерих.Кончето е 6 см дълго - това е размера на оригиналното конче от възглавничката ми.
    Питай пак,не се притеснявай.Не съм много добра в описанията,но пак ще опитвам да обеснявам.

  15. #180

    Подразбиране

    Реклама:
    Ох,след толкова умуване мисля, че разбрах как е.Не можех да си го представя.Сега остава да убедя и моя мъж да се включи.Благодаря още веднъж.

Страница 12 от 14 ПърваПърва ... 21011121314 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •