Страница 2 от 14 ПърваПърва 123412 ... ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 196
  1. #16

    Подразбиране

    от щати е сложно, с тези мита. затова пазарувам само от европа. виж в английкият ибей, но е по-скъпо

  2. #17

    Post

    Как става това пазаруване от ибея? Можеш ли да обясниш за тези, които не са го правили и не знаяк друг език освен що-годе български
    А и от линковете, до колкото разбрах са готови, а не комплектовки , които сама да си направиш.

  3. #18

    Подразбиране

    готови комплекти са, но трябва сам да си ги фъкаш. това с езика е лоша работа, иначе не никак трудно. регистрираш се (няма значение в кой ибей, данните важат после за всички) питаш предварително продавача как стоят нещата с изпращането до бг. като се разберете натискаш бутона купувам сега на всички артикули, които си избрала. получаваш обща сума, която плащаш с банков превод или пей пал. като получи парите продава праща нещата на уточненият адрес. това е.
    ето го английският ибей, но цените са доста по-високи
    http://crafts.listings.ebay.co.uk/La...istingItemList

  4. #19

    Подразбиране

    може да се купят и само конци нарязани и да се прави по схема. излиза по-евтино, но сложно за изпълнение
    http://cgi.ebay.de/4-Docken-Knuepfwo...QQcmdZViewItem

  5. #20

    Post

    Това е хубаво, но не и за такива като мен, дето не знаят език и гледат като като "теленца" и Просто няма как да стане, за съжаление! За сега ще трябва, е поне аз, да изчакам, доката моя син навлезе в езиците и да помага. Какво ти да помага - направо той ще трябва да свърши тази работа, защото майка му е скарана с езиците Сега учи френски, а следващата година ще започне и английски - поне такава е програмата в езиковата гимназия. До тогава ще се задоволя само с българския и ще си шия гобленчета, с които мога да се справя.
    А на вас момичета, които сте на "ти" с езиците - приятно ФЪКАНЕ.

  6. #21

    Подразбиране

    да ти кажа не само за фъкане взимам оттам, но и доста гоблени. ти от софия ли си? мога да направя един бърз курс

  7. #22

    Post

    Браво на теб!
    Не знам дали за съжаление или не, но не съм от София, а от едно малко градче до Пазарджик - Септември.Можеш ли да ми дадеш линк, където има гоблени, за да ги разгледам, пък ако си навита, може да измислим някаква комбинация, ако си харесам нещо. В смисъл, евентуално, ако си поръчваш за теб нещо и ако може - и за мен!

  8. #23

  9. #24

  10. #25

    Подразбиране

    Да ви кажа честно тази техника не я познавам,но много ми хареса.Бихте ли дали повече информация как се работи и т.н.

  11. #26

    Подразбиране

    :
    Цитат Първоначално написано от mareha Виж мнение
    Да ви кажа честно тази техника не я познавам,но много ми хареса.Бихте ли дали повече информация как се работи и т.н.
    И АЗ ТАКА , МНОГО МИ ХАРЕСВА НО НЕ СЪМ НА ЯСНО ТОЧНО КАК СТАВА

  12. #27

    Подразбиране

    Ей нещете да издадете тайната така ли??? Хйде де кажете как се изработват тези килимчета ,че все повече им имам мерак.

  13. #28

    Подразбиране

    Момичета, ето тук е обяснена техниката:
    http://www.vervaco.be/Engels/KnoopWW_Engels.htm
    Мисля,че не е толкова сложно, при всички случаи обаче е най-добре да се купи готова комплектовка, а такива продават в България.

  14. #29

    Подразбиране

    Да ви се похваля.Купих си килимче сега чакам да ми го изпратят и да го почвам.Намерих си и същият плат за фъкане.Като си набавя и конци ще пробвам да направя нещо по схема,защото немога да щампирам отгоре.Излиза ми доста по-ефтино ако сама си коплектовам.

  15. #30

    Подразбиране

    Реклама:
    Все още не съм получила килимчето ,но за сметка на това си намерих основа за фъкане.Малко е скъпичка но си я взех,пуста страст.....Сега трябва и конци да си намеря и почвам с експериментите.Знаете ли дали мога да си намеря подходящи конци от България?

Страница 2 от 14 ПърваПърва 123412 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •