Показване на 1 до 15 от 136

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Благодаря на всички и най-много на СВЕТЛАНА за хубавите думи.Пожелавам на всички да ушият много красиви гоблени.Светлана,аз вече съм набелязала следващия.След първия се опитах да шия нещо по леко ,но няма я тръпката.Огромно благодаря
    Редактирано от nina55 : 28.03.2015 в 16:19.

  2. #2

    Подразбиране

    [QUOTE=nina55;535729]Благодаря на всички и най-много на СВЕТЛАНА за хубавите думи.Пожелавам на всички да ушия много красиви гоблени.Светлана,аз вече съм набелязала следващия.След първи се опитах да шия нещо по леко ,но няма я тръпката.Огромно благодаря[/QUOTE
    Няма за какво, даже думите са бедни. Чудя се друго, защо вече готов не си го показала още в страницата за етапите на ХАЕД. Направи го! Там са всички любители на Хаед и смятам, че най-вече там може да се оцени подобно нещо по достойнство. Покажи какво ново си набелязала, че нямам търпение. Аз пък утре ще снимам моя етап и ще го покажа за благодарност, ха-ха.

  3. #3

    Подразбиране

    Светлана, не посмях да го сложа там , защото съм чела ,че нещо готово да се слага във вашите творби. Ще го сложа пък да видим какво ще стане.

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •