Страница 2 от 10 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 136
  1. #16

    Подразбиране :)

    А това е първия гоблен на моята дъщеря Тошка
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  2. #17

    Подразбиране ето нещо и от мен

    Здравейте,в почивките от японката уших това за подарък на моята майка за Тодоров ден. Тя се казва Тошка /на нея е и дъщерята / и много харесва кончетата ,затова реших да я изненадам. Остава да го сложа в рамка и подаръка е готов:kissyou
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  3. #18

    Подразбиране

    Подаръкът е вече поставен в рамка и само чакаме да дойде Тодоровден и да и го подарим
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  4. #19

    Подразбиране

    Вече е готов напълно и този гоблен и чака реда си за поставяне в рамка. Почвам следващия !!!
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  5. #20

    Подразбиране ето нещо и от мен

    Здравейте ,следващия гоблен който започнах е този . Не знам какво ще се получи ,защото до сега не съм го виждала ушит . Аз обичам предизвикателствата и като напредна малко ще ви го покажа.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  6. #21

    Подразбиране

    Здравейте, искам да ви покажа до къде стигнах с новия си гоблен.Показвам и снимката на това какво трябва да се получи.
    Приятна вечер !
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  7. #22

    Подразбиране до къде стигнах

    Здравейте да ви покажа до къде стигнах с моя HAED, и с ръстомера за който благодаря на YA-ya . Приятен ден и

  8. #23

    Подразбиране eто нещо и от мен

    ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА, МНОГО ЗДРАВЕ И СВОБОДНО ВРЕМЕ ЗА ЛЮБИМОТО ЗАНИМАНИЕ ВИ ПОЖЕЛАВАМ. А СЕГА ДА ВИ ПОКАЖА ДО КЪДЕ СТИГНАХ С МОЯ HAED .НЕ ВИЖДАМ СКОРО ДА ГО СВЪРША , НО КОГАТО СТАНЕ
    ДА НО ВИ ХАРЕСА
    Редактирано от nina55 : 26.04.2010 в 11:28.

  9. #24

    Post

    ЗДРАВЕЙТЕ МОМИЧЕТА, ДНЕС РЕШИХ ДА ВИ ПОКАЖА НЯКОЙ НОВИ НЕЩА .ДА НО ВИ ХАРЕСАТ.ЦВЕТЕТО МИ Е ПОДАРЪК ОТ НЕЛИ ЗА НОВА ГОДИНА , ЗА КОЕТО И БЛАГОДАРЯ МНОГО
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  10. #25

    Post

    И ОЩЕ МАЛКО
    ИЗВИНЯВАМ СЕ ЗА СНИМКИТЕ , НО ТОЛКОВА МОГА.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  11. #26

    Подразбиране

    Леле, Нинче , много си напреднала с Хаеда. А и покрай него доста други неща си направила.

  12. #27

    Подразбиране

    Много красота тук, последните ти творби са невероятни, а ХАЕДа - един път, такова чудо не бих и си помислила да шия, браво за смелостта и изпълнението до тук, искрено ти се възхищавам!

  13. #28

    Подразбиране

    Влюбих се във възглавничката! За Хаеда просто нямам думи - мога да кажа само браво за куража и упоритостта с която го бродираш! Върнах се до първа страница и останах очарована от всичко изработено от теб

  14. #29

    Подразбиране

    Приказнинеща си сътворила,Нинка!

  15. #30

    Подразбиране HAED

    Реклама:
    ЗДРАВЕЙТЕ, ДА ПОКАЖА ДО КЪДЕ СТИГНАХ С HAED.МНОГО БАВНО СТАВА , НО АЗ НЕ СЕ ОТКАЗВАМ И СМЕЛО ДАВАМ НАПРЕД.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

Страница 2 от 10 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •