Страница 9 от 10 ПърваПърва ... 78910 ПоследенПоследен
Показване на 121 до 135 от 136
  1. #121

    Подразбиране

    Много е хубав гобленът! Като вълшебен е

  2. #122

    Подразбиране

    Уникална работа - това е нещо за което само бих могла да завиждам. Поклон пред труда и търпението ти!

  3. #123

    Подразбиране

    Приеми моите поздравления за успешния завършек на поредния си ХАЕД! Невероятен гоблен! Много красиво фентази, детайлно изпипано, типично за повечето модели на тази фирма. Адмирации за смелостта да се захванеш с толкова труден и голям гоблен! Възхищавам се на упоритостта ти години наред да продължаваш и продължаваш, въпреки първоначалния стрес от многоцветието и единичните бодове, с които изобилстват тези разработки, и така до последния победен бод. Знам какво е, защото самата се мъча над такова нещо. Мисля си, че всяка уважаваща себе си гобленарка трябва да се престраши да ушие поне един ХАЕД. А към теб уважението ми е двойно по-голямо, защото ти си превъзмогнала не един, а два такива. И понеже, съдейки по себе си, смятам, че това си е зараза, мисля си, че като си починеш малко отново ще се върнеш към ХАЕД, а аз с нетърпение ще чакам да видя новото ти предизвикателство.

  4. #124

    Подразбиране

    Неземна красота!И поклон пред жената която я създаде!

  5. #125

    Подразбиране

    Поздравления за упоритостта и постоянството.Знам колко инат се изисква ,за да завършиш подобен грандиозен проект.
    Вече си имаш уникален шедьовър.

  6. #126

    Подразбиране

    Благодаря на всички и най-много на СВЕТЛАНА за хубавите думи.Пожелавам на всички да ушият много красиви гоблени.Светлана,аз вече съм набелязала следващия.След първия се опитах да шия нещо по леко ,но няма я тръпката.Огромно благодаря
    Редактирано от nina55 : 28.03.2015 в 17:19.

  7. #127

  8. #128

    Подразбиране

    Чакам с нетърпение да го видя оформен в рамка.

  9. #129

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от nina55 Виж мнение
    Здравейте, искам да ви покажа готов последния гоблен.Много труд и време положих в него, дано ви хареса.
    Поздравления и от мен!!!! Много е красив!!!! ♥♥♥

  10. #130

    Подразбиране

    Страхотен е!Поздравления за майсторството и търпението!

  11. #131

    Подразбиране

    Станах на крака пред този труд и тази красота! При такива творби човек си дава сметка, че животът все пак има смисъл.

  12. #132

    Подразбиране

    Поздравления! Уникален е! Огромен труд с прекрасен резултат !

  13. #133

    Подразбиране

    [QUOTE=nina55;535729]Благодаря на всички и най-много на СВЕТЛАНА за хубавите думи.Пожелавам на всички да ушия много красиви гоблени.Светлана,аз вече съм набелязала следващия.След първи се опитах да шия нещо по леко ,но няма я тръпката.Огромно благодаря[/QUOTE
    Няма за какво, даже думите са бедни. Чудя се друго, защо вече готов не си го показала още в страницата за етапите на ХАЕД. Направи го! Там са всички любители на Хаед и смятам, че най-вече там може да се оцени подобно нещо по достойнство. Покажи какво ново си набелязала, че нямам търпение. Аз пък утре ще снимам моя етап и ще го покажа за благодарност, ха-ха.

  14. #134

    Подразбиране

    Светлана, не посмях да го сложа там , защото съм чела ,че нещо готово да се слага във вашите творби. Ще го сложа пък да видим какво ще стане.

  15. #135

    Подразбиране

    Реклама:
    Красота и много труд!!!

Страница 9 от 10 ПърваПърва ... 78910 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •