Показване на 1 до 12 от 12
  1. #1

    Подразбиране Конците на "Венецианска елегантност"

    Моля Ви ако някой знае да ми каже какви са конците на този гоблен, имам номерата, но вида им не. Имам съмнение за Дименшънс, но не съм съвсем сигурна.
    Благодаря Ви предварително и приятен ден

  2. #2

    Подразбиране

    Ако прикачиш легендата може да ти помогнем по-лесно :?

  3. #3

    Подразбиране

    Знам, но в момента не мога да я намаля, за да я прикача. Някои от номерата са напр. 13067, 15372, 38720, но има и 6402 или 6031. :?

  4. #4

    Подразбиране

    :? И аз мисля че са на Дименшънс , техните комплектовки са с DMC но се различават от традиционните защото са специална поръчка и цветовата гама леко се различава

  5. #5

    Подразбиране

    Единствените коци,които знам с подобни номера са на Дименшънс.Предлагам просто да погледнеш в някоя таблица с номера и мостри на цветовете дали е това,което би трябвали и ще се увериш дали сме прави.

  6. #6

    Подразбиране

    Благодаря Ви, ще погледна в таблиците, предполагам ще успея да ги разгадая и да ги "обърна" в ДМС.

  7. #7

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Rosssi
    Знам, но в момента не мога да я намаля, за да я прикача. Някои от номерата са напр. 13067, 15372, 38720, но има и 6402 или 6031. :?
    Значи по никакъв начин не мога да си комплектовам онази дама с шапката,защото е на Дименшънс.Лошо!
    А схемата я изпринтих и то качествено.Обаче ми направи впечатление,че наименованията на конците не съвпадат с наименованията на ДМЦ и се чудех какви са тези конци,а то сега разбирам ,че са някакви други. :?
    А таблица Дименшънс -ДМЦ има ли?!
    Приятелите са твърде скъп разкош...Те струват скъпо не поради това,което правиш за тях,а поради това,което се отказваш да правиш заради тях.
    Х.Ибсен

  8. #8

    Подразбиране

    Rosssi,по принцип съм забелязала,че конците с дълги номера са на Дименшънс Не че ДМЦ нямат също,но при Дименшънс преобладават

  9. #9

    Подразбиране

    Loreta, за съжаление не съм имала време да се занимавам с конците за този гоблен, но мога да ти предложа таблица тук: http://www.hot.ee/bn/xstitch/dimensions-dmc-anchor.htm

    Дано да успееш да ги разгадаеш!
    Sweety, благодаря ти, и аз мисля, че са на тази фирма.
    Приятен ден

  10. #10

    Подразбиране

    ЗДРАВЕЙТЕ! ОТСКОРО СЪМ ВЪВ ФОРУМА И МОЛЯ ЗА ПОМОЩ - ТЪРСЯ НОМЕР 032 ДМЦ- ОТ ГОБЛЕНА "ДЕВОЙКАТА С МЕЧА" - В НЯКОЛКО МАГАЗИНА МИ ОТГОВОРИХА , ЧЕ ТАКЪВ НОМЕР НЯМА . мОЛЯ ПОМОГНЕТЕ.

  11. #11

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от TONISLAV Виж мнение
    ЗДРАВЕЙТЕ! ОТСКОРО СЪМ ВЪВ ФОРУМА И МОЛЯ ЗА ПОМОЩ - ТЪРСЯ НОМЕР 032 ДМЦ- ОТ ГОБЛЕНА "ДЕВОЙКАТА С МЕЧА" - В НЯКОЛКО МАГАЗИНА МИ ОТГОВОРИХА , ЧЕ ТАКЪВ НОМЕР НЯМА . мОЛЯ ПОМОГНЕТЕ.
    Да не би да е 3032 ?
    Мълчанието невинаги доказва наличието на ум, но доказва липсата на глупост.

    Код за 5$ отстъпка в www.iherb.com :ROV994

  12. #12

    Подразбиране

    Реклама:
    Момичета, тази таблица е доста точна при преобразуването на Дименшънс в ДМС
    http://www.cyberstitchers.com/Stitch...imensionsToDMC
    Аз по нея си комплектовам и си пасват цветовете идеално.

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •