Показване на 1 до 15 от 412

Hybrid View

  1. #1
    Активност Аватара на Ge4i1970
    от София, живея в Търново
     
    593 Мнения
     

    Подразбиране

    Аз пък искам публично да ви се извиня, че не дойдох, но ходихме до Китен. Беше страхотно. Следващият път обаче няма мърдане, ще дойда и аз. Обещавам!!! Поздрави!

  2. #2

    Подразбиране

    Момичета благодаря че ми сте се обадили за срещата но бяхме в ремонт е компа не ми работеше.Все пак се радвам че срещата се е състояла.Все не можем да се организираме.Светлето от Бургас ми дойде на гости,а ние сме на 1 метър растояние и неможем да се видим.Вече съм по свободна хайде дайте идея за среща само да не е събота и неделя.

  3. #3

    Подразбиране

    Момичета имам предложение на 9.септември в горна оряховица откриват два нови магазина.Предлагам да направим наша среща на 9 септември.За часа и мястото да се уговорим след като изявите желание.Хей ще видим магазините хем да се запознаем.

  4. #4

    Подразбиране

    Няма желаещи.Жалко.

  5. #5

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Лили Виж мнение
    Няма желаещи.Жалко.
    Желаещи има.Дори в Г.Оряховица ми е по-удобна срещата.Но 9-ти е малко далечна дата,поне за мен...2-3 дни преди това ще знам дали съм свободна.

  6. #6

    Подразбиране

    До 9-ти има време ще се разберем.Аз през седмицата съм свободна но и за събота или неделя ще оделя 2 часа да се видим.

  7. #7
    Активност Аватара на Ge4i1970
    от София, живея в Търново
     
    593 Мнения
     

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Лили Виж мнение
    Няма желаещи.Жалко.
    И аз искам да се видим, но през седмицата не мога, на работа съм.

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •