Страница 2 от 28 ПърваПърва 123412 ... ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 412
  1. #16
    Активност Аватара на Ge4i1970
    от София, живея в Търново
     
    593 Мнения
     

    Подразбиране

    Става за 09.08. следобед, но не знам точно в колко часа. Измислете го, а аз ще дам отговор дали мога. Ако не - става и следващата седмица.

    Оказва се, че съм свободна за събота и неделя. Ако измислите нещо "свиркайте".
    Редактирано от Ge4i1970 : 06.08.2009 в 17:46.

  2. #17

    Подразбиране

    Супер.Значи ти си свободна по всяко време.Alex 76 е свободна в неделя към 10 часа: "Примерно,ако срещата е към 10.00 мога да се включа".

    Ами мисля,че това ще е часа.Никой друг не ми се е обадил за среща.Остава да сме тричките плюс едно бебче и един мъж за цвят

    НЕДЕЛЯ , 10 часа , на театъра

    Къде ще ви е удобно? Мисля да е някъде в центъра,че обикновено на паркинга на данъчното спираме колата.На театъра дали ще ви е удобно?

    И носете гоблените
    Редактирано от sissak : 07.08.2009 в 12:12.

  3. #18
    Активност Аватара на Ge4i1970
    от София, живея в Търново
     
    593 Мнения
     

    Подразбиране

    Става, стига мъжът ми да не измисли нещо защото спомена, че му се ходи до морето.То при нас всичко се решава в последния момент, но така е по-интересно. Предполагам обаче, че ще дойда и може и дъщеря си да доведа стига да успея да я събудя.А за мястото няма проблем, където решите, претенции нямам. Лек и спорен ден от мен!
    Редактирано от Ge4i1970 : 07.08.2009 в 12:55.

  4. #19

    Подразбиране

    10.00 в неделя пред театъра,аз и детенце +няколко гобленчета,сме там...

  5. #20

    Подразбиране

    Да се отчетем - срещата проведена.Бяхме двечките с Алекс.Надяваме се,следващия път да сме повече хора.

  6. #21
    Активност Аватара на Ge4i1970
    от София, живея в Търново
     
    593 Мнения
     

    Подразбиране

    Аз пък искам публично да ви се извиня, че не дойдох, но ходихме до Китен. Беше страхотно. Следващият път обаче няма мърдане, ще дойда и аз. Обещавам!!! Поздрави!

  7. #22

    Подразбиране

    Момичета благодаря че ми сте се обадили за срещата но бяхме в ремонт е компа не ми работеше.Все пак се радвам че срещата се е състояла.Все не можем да се организираме.Светлето от Бургас ми дойде на гости,а ние сме на 1 метър растояние и неможем да се видим.Вече съм по свободна хайде дайте идея за среща само да не е събота и неделя.

  8. #23

    Подразбиране

    Момичета имам предложение на 9.септември в горна оряховица откриват два нови магазина.Предлагам да направим наша среща на 9 септември.За часа и мястото да се уговорим след като изявите желание.Хей ще видим магазините хем да се запознаем.

  9. #24

    Подразбиране

    Няма желаещи.Жалко.

  10. #25

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Лили Виж мнение
    Няма желаещи.Жалко.
    Желаещи има.Дори в Г.Оряховица ми е по-удобна срещата.Но 9-ти е малко далечна дата,поне за мен...2-3 дни преди това ще знам дали съм свободна.

  11. #26

    Подразбиране

    До 9-ти има време ще се разберем.Аз през седмицата съм свободна но и за събота или неделя ще оделя 2 часа да се видим.

  12. #27
    Активност Аватара на Ge4i1970
    от София, живея в Търново
     
    593 Мнения
     

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Лили Виж мнение
    Няма желаещи.Жалко.
    И аз искам да се видим, но през седмицата не мога, на работа съм.

  13. #28

    Подразбиране

    За мен няма проблем и след работно време.

  14. #29

    Подразбиране

    Момичета от Горна Оряховица,Търново,Лясковец и други близки градове неможахме да си организираме среща.Но да попитам някои от Вас ще ходи ли на срещатата във Варна.

  15. #30
    Активност Аватара на Ge4i1970
    от София, живея в Търново
     
    593 Мнения
     

    Подразбиране

    Реклама:
    Много сме несериозни, момичета! Да се вземем в ръце и да си организираме среща, какво ще кажете?
    Лили, няма да мога да отида, може би на третата среща!
    Критикът е човек, който знае пътя, но не може да шофира!

    g.kachaunova@abv.bg
    http://ge4i1970.snimka.bg/tapestries...gobleni.447617

Страница 2 от 28 ПърваПърва 123412 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •