Страница 26 от 28 ПърваПърва ... 162425262728 ПоследенПоследен
Показване на 376 до 390 от 412
  1. #376

    Подразбиране

    Здравейте сладурани!
    Искате ли да си направим среща. Предлагам сборен пункт на 07.05.2012 г. /понеделник/ в 17,00 ч. на чешмичките пред общината.

  2. #377
    Активност Аватара на Ge4i1970
    от София, живея в Търново
     
    593 Мнения
     

    Подразбиране

    Оооооо, Наде, ти се появи най-накрая. Май наистина е време да се видим, момичета. Аз мисля да съм там, а вие?
    Критикът е човек, който знае пътя, но не може да шофира!

    g.kachaunova@abv.bg
    http://ge4i1970.snimka.bg/tapestries...gobleni.447617

  3. #378

  4. #379

    Подразбиране

    За понеделник и аз ще дойда.

  5. #380

    Подразбиране

    ПРОМЯНА
    Скъпи приятели,удоволствие е за нас да ви поканим на
    ПЕТА НАЦИОНАЛНА СРЕЩА
    на любимия ни форум в
    БУРГАС,МОРЕТО И НЕГОВИТЕ ГОБЛЕНАРИ

    Срещата ще се проведе на 06-07 октомври в хотел "АКВА" с начален час 13.00 часа
    ЦЕНИ ЗА УЧАСТИЕ,НОЩУВКА И ВЕЧЕРЯ
    1. Нощувка
    - единична стандартна стая - 50 лв В цената е включена закуска,ползване на фитнес и басейн в СПА центъра на комплекса
    - двойна стандартна стая - 60 лв В цената е включена закуска,ползване на фитнес и басейн в СПА центъра на комплекса

    2. Ползване на зала - 2лв
    3. Кафе пауза - 4лв
    3. Вечеря - 25 лв

    Изложба на нашите гоблени - до 3 броя (без значение дали са рамкирани или не)

    Молим, всички желаещи да заявявят своето участие тук и да изпратят имена и ника, с който са регистрирани във форума на e-mail swetla_wp@abv.bg

    Очакваме ви с нетърпение
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  6. #381

    Подразбиране

    Здравейте момичета!
    Не сме се виждали от доста време. Искате ли да се видим.
    Предлагам среща във вторник на 18.09.2012 г. в 17 ч. на чешмичките пред общината.

  7. #382

    Smile

    Наде,май ще се видим само двете с теб както върви,няма само по скайп да се чуваме я...

  8. #383

    Подразбиране

    Няма лошо. До 17 ч. днес има още време, а и не е необходимо, който иска да дойде да пише във форума

  9. #384

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Ge4i1970 Виж мнение
    Здравейте всички от Търново и околностите!Много бих искала да си направим среща, че не познавам много горленарки от тук, а и няма да е лошо да се видим и да обменим опит.
    много желая да се запознаем ако желаеш разбира се аз съм от търново и ще ти дам телефона си когато искаш ми се обади казвам се Мариета - 0877775103 по всяко време може да ми се обадиш

  10. #385

    Подразбиране

    Момичета има ли желаещи за Националната среща.

  11. #386
    Активност Аватара на Ge4i1970
    от София, живея в Търново
     
    593 Мнения
     

    Подразбиране

    Желание не липсва, Лили.
    Критикът е човек, който знае пътя, но не може да шофира!

    g.kachaunova@abv.bg
    http://ge4i1970.snimka.bg/tapestries...gobleni.447617

  12. #387

  13. #388

    Подразбиране

    Здравейте, който е свободен и има желание, да заповяда в събота (01.10.2014) от 14.00 часа , в сладкарница Неделя на пето авеню.

    stock-footage-three-senior-lady-friends-visiting-drinking-coffee-enjoying-tempting-cakes-home.jpg

  14. #389

    Red face

    Лично мен вчерашната среща ме зареди с положителни емоции.Надявам се всички присъстващи да са се почувствали по същия начин.
    Съжалявам, че имаше момичета, които имаха желание, но по различни причини не успяха да дойдат.Щеше да е хубаво да се видим.

    Коледа наближава, така че се подготвя коледно парти.То ще се проведе на 06.12.2014 или 20.12.2014 (Нека всеки каже коя от тези две дати предпочита )
    от 14.00 часа в пицария "ТЕМПО". Ще си разменяме подаръци на стойност до 15 лв. Подаръците да са свързани с хобито ни.Ще се разменят на принципа на томболата - всеки си тегли билетче с името на човека, на който ще подарява. Който иска да купи гоблен или аксесоари.Също така може да се подари ваучер на същата стойност за магазина на Дияна.За повече информация относно ваучерите, се свържете с нея.
    Няма уговорено меню.Всеки си поръчва на място, така че предварително няма да се събират пари.
    Който има възможност и желание да присъства на партито, моля да пусне пост с потвърждение (след като уточним датата), тук в темата


    Нека да си направим един хубав празник
    Редактирано от sissak : 04.11.2014 в 08:36.

  15. #390

    Подразбиране

    Реклама:
    Аз предпочитам датата 06.12.2014. Съображенията ми са, че 20-ти е по-близо до Коледа.

Страница 26 от 28 ПърваПърва ... 162425262728 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •