Страница 3 от 3 ПърваПърва 123
Показване на 31 до 36 от 36
  1. #31

    Подразбиране

    sweety, всички които могат банкират през интернет, би трябвало да могат да извършат плащането без да се разхождат по банки. :?

  2. #32

    Подразбиране

    идеята ми беше,че все пак не е просто сметка,а с дебитна карта...а примерно трябва ли задължително човек да е към Visa Electron,защото знам,че така може да се пазарува в чужбина...аз лично съм,но питам за обща информация

  3. #33

    Подразбиране

    sweety, няма значение имаш ли дебитна карта или не. Последния път като ходих до банката ми дадоха потребителско име и парола за Интернет банкиране и вече мога да извършвам разни банкови операции през сайта на банката. Предполагам, че и ти можеш така.
    Освен това съм пазарувала през Интернет с дебитна карта, макар и само веднъж, чрез epay.bg. Моята карта е Maestro и пак става. Мисля, че с всякаква може.

  4. #34

    Подразбиране

    Как става доставката и в цената на продуктите включена ли е сумата за доставка?

  5. #35

    Подразбиране

    Доставката се осъществява чрез куриерска фирма (DHL) до посочен от вас адрес, в удобно за вас време. Доставката на поръчката е фиксирана на 4 лв. и не се променя според големината на поръчката или пък според населеното място посочено за доставка.

  6. #36

    Подразбиране

    Реклама:
    Здравейте. Поздравявам Ви за страхотната идея за този он-лайн магазин.
    Това е голямо удобство, особено за хората от малките градове.
    Красотата ни прави по-силни и по-добри.


Страница 3 от 3 ПърваПърва 123

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •