Страница 2 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 54

Тема: Въпрос???

  1. #16

    Подразбиране Re: здравеите

    Цитат Първоначално написано от gerynce
    а ще и ма ли -органайзери/незнам дали написах думата правилно/.в каталога на Дмц видях чанти за прибиране на материали за шиене.
    Ах,тези органайзери са ти голяма мечта.Мира не ти дават.Дано доставят та и ние да минем покрай теб

  2. #17

    Подразбиране

    Онлайн магазина в сайта е наистина добра идея - направо отлична
    Преди малко четох една тема за Гобленсет. Сега като чета и тук ми хрумна - поотърсете контакт с тази фирма, много хора занимаващи се с бродиране и гоблени ще се зарадват тези гоблени да се продават в България. Има много красиви модели, а и из руските форуми ги хвалят - предполагам затова много хора са заинтересовани.
    Преди време една позната ми каза, че се е обаждала във фирмата в Румъния, но от там и казали, че не доставят комплектовки извън Румъния. Не знам дали от това да се подразбира, че не продават навън дори и с дистрибуторски фирми. Според мен не. Няма смисъл да не продават извън Румъния.

    И още едно предложение - ИГЛИ За къде сме без игли

  3. #18

    Подразбиране готови комплектовки

    Цитат Първоначално написано от sweety
    Ще е хубаво да започнат да се предлагат готови комплектовки :D на такива фирми,но да са оригинални,аз лично бих си купила комплектовка ако знам че е оригинална,вместо сама да комплектовам :yes: :lady: Наистина трябва да станете представители :idea: [:]
    stasy

  4. #19

    Подразбиране

    Имам още едно предложение . Докато се уговорят и уредят нещата с чужди фирми за доставка на гоблени - готови комплектовки , защо не се започне с наши фирми , които нямат интернет магазини , а и както установих в Ямбол , който не е съвсем малък град , има само два магазина за гоблени и още по странно ми стана , когато установих че в тях не се предлагат гоблени на "България - К " , с тях мисля че ще е доста по-лесно да се се установи контакт за да започне прелагането на гоблени , а всички които шият знаят от опит , че техните гоблени са не само сполучливи , но и от доста години ( меко казано ) не само че са се доказали , но и гоблените им се купуват защото много се доближават до оригиналните комплектовки . Разбрах че произвеждат конци за чужбина , а ние като българи май трябва да им обърнем дължимото внимание , та защо не се започне от тях

  5. #20

    Подразбиране

    Аз харесвам Permin. Гоблените им са много хубави и лесно се шият. Преди Axioma ги предлагаше, но вече ги няма на сайта им. Купих си техен каталог. Освен гоблени предлагаха органайзери, игли, лупи, панама и едни малки ключодържателчета. Но от Axioma не отговарят на запитванията ми дали още ги предлагат. Много нелюбезно от тяхна страна.
    Ще се радвам ако предложите и гоблени на Twilleys и Needlepoise. Също имат интересни неща.
    А най-много ми се иска да имам възможност да си закупя схеми, например на Classic Cross Stitch.

  6. #21

    Подразбиране

    Извинете ме ,че се изказах като Гост нооооооооо
    от бързане така става

  7. #22

    Подразбиране

    Miro, wylchin, pepina,
    искренно ви благодарим за предложенията и мненията, които споделяте с нас. Надяваме се скоро да можем да ви изненадаме приятно с новости покрай сайта, форума и онлайн магазина.
    :wink:

  8. #23

    Подразбиране

    flame Ние ви благодарим за всичко соето правите за нас

  9. #24

    Подразбиране

    Ще отчаквам с нетърпение - Благодаря :wink:

  10. #25

  11. #26

    Подразбиране

    и аз имам едно предложение,ако е възможно разбирасе За ДМС конците има бързо търсене но само по номер,дали е възможно да стане и по наименование всички знаем че не малка част от схемите са без номера и самото търсене става доста по бавно и понякога не точно,мисля че ще е голямо удобство Разбирасе ако зависи от вас
    Благодаря за вниманието

  12. #27

    Подразбиране

    Ако си седяла повече време без да пишеш мисля че те изхвърляше и за целта като влизаш във форума трябва да го нагласиш да влизаш автоматично...нещо такова беше... :?

  13. #28

    Подразбиране

    Разгледах този сайт и с малки изключения бих шила всичко. Мнного по - удобно би било обаче да има цени под всеки гоблен, да може да се поръчва по пощата. Все пак това е бъдещето и не е кой знае какво да се направи...

  14. #29

    Подразбиране

    Ще се радвам, ако в online магазина се предлагат конци Kreinik (металните) и Wisper (с власинките). Напоследък ги срещам в много схеми, а нямат аналог. Харесват ми и някои китайски гоблени с животни.

  15. #30

    Подразбиране

    Реклама:
    Как мога да пазарувам от този магазин, защото от две седмици чакам да ме допусне да направя поръчка

Страница 2 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •