Страница 3 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследенПоследен
Показване на 31 до 45 от 54

Тема: Въпрос???

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Разгледах този сайт и с малки изключения бих шила всичко. Мнного по - удобно би било обаче да има цени под всеки гоблен, да може да се поръчва по пощата. Все пак това е бъдещето и не е кой знае какво да се направи...

  2. #2

    Подразбиране

    Ще се радвам, ако в online магазина се предлагат конци Kreinik (металните) и Wisper (с власинките). Напоследък ги срещам в много схеми, а нямат аналог. Харесват ми и някои китайски гоблени с животни.

  3. #3

    Подразбиране

    Как мога да пазарувам от този магазин, защото от две седмици чакам да ме допусне да направя поръчка

  4. #4

    Подразбиране

    На мен пък ми се появява съобщение: "Вашият акаунт не е активиран още!"
    Що тъй?!

  5. #5

    Подразбиране

    Имам питане : панамите се продават на парче а цената отсрани за парчето ли е или на метър? Ако има хора от Стара Загора - знаете ли някъде да се продава черна панама?

  6. #6

    Подразбиране

    lucy, astrea, акаунтите ви вече са активирани, когато сте се регистрирали, в писмото което сте получили по e-mail, би трябвало да съдържа и линк за активация.

    niata, при панамите, под всяка е отбелязано как се продава ("Продава се: на метър" или "Продава се: на платна").
    Виж примерно тук:http://www.goblenite.com/index.htm?&...0&id=11&c_id=0

  7. #7

    Подразбиране

    Благодаря за отговора ще трябва да си поръчвам (може като подарък от дядо Коледа)

  8. #8

    Подразбиране

    Здравейте viking,
    Да, приемат се плащания чрез кредитни карти като се ползва системата за онлайн разплащане PayPal®. Това означава, че кредитната карта трябва да е издадена в страна, която фигурира в списъка със страни, с които работи PayPal®. Поръчки в чужбина се изпълняват, като транспортните разходи се изчисляват когато съответната поръчка е вече оформена, защото цената за транспорта се определя от обема, теглото на пратката и нейната дестинация.

  9. #9

    Подразбиране

    здравейте и от мен!
    харесват ми новите артикули в он-лайн магазина - органайзера ми беше мечтата и в най-скоро време ще си го поръчам.
    въпроса ми е предлагат ли се подаръчните комплекти на ДМЦ или ще ги включите ли скоро?

    ще се опитам да прикача снимка на това чудо
    засега съм ги виждала само е рекламния сайт на галерия флоранс, но като им знам цените направо не смея да питам.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения



    st_dobri@abv.bg


    Моят свят в бод и цвят!
    http://www.goblenite.org/showthread.php?t=2023 - готовите

  10. #10

    Подразбиране

    st_dobri, ако става въпрос за Подаръчния комплект "DMC Stranded Cotton Gift Set - Pack One", от днес вече се предлага и в онлайн магазина на Гоблените.com:

    Подаръчен комплект с мулине DMC
    Комплекта съдържа 25 броя чилета мулине на DMC, всяко от което е дълго по 4 м. Вътре ще намерите и няколко безплатни схеми за шиене, а цената е съвсем приемлива.


  11. #11

    Подразбиране

    kakamar4e ,
    да, след като се потвърди поръчката, ще получите e-mail с инструкциите на посочения от вас e-mail адрес за контакти.

  12. #12

    Подразбиране

    Да попитам и аз продават ли се някъде в България от тези модели гергефи или си ги правие сами болят ме ръцете и ми се струва че ще са по удобни от кръглите .
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  13. #13

    Подразбиране Въпрос

    Защо като поръчам конец от метализираните на ДМЦ ми казва, че няма такъв номер конец. Или изобщо не се предлагат такива, защото и в каталога на конците ги няма?А също и не мога никъде да видя цената на едно чиле ДМЦ. Виждам само цената на 1 метър.

  14. #14

    Подразбиране

    galia69, за момента не предлагаме такива гергефи.

    Diana Delibasheva, кой е номера на конеца който търсите за да проверим дали го има. Цената на 1 чиле DMC е 0.80 лв.

  15. #15

Страница 3 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •