Страница 4 от 4 ПърваПърва ... 234
Показване на 46 до 54 от 54

Тема: Въпрос???

  1. #46

    Подразбиране

    Да, но не сме сигурни дали куриерската фирма има офис в Попово. Ако има такъв не е проблем да се достави поръчка по поискване.

  2. #47

    Подразбиране

    Имам въпрос относно щампираните гоблени. Имам поръчка от моя приятелка да й отнеса щампиран гоблен в Италия. Въпроса ми е това цената на щампата заедно с конците ли е? Тръгвам за Италия на 30.01. ако поръчам гоблена утре ще го получа ли в Самоков до тогава?

  3. #48

    Подразбиране

    Според мен това е цената без конците.Тях си ги купуваш отделно.

  4. #49

    Подразбиране

    Да.И аз така се купих-гоблена е отделно от конците.Тях сама си ги избирах спрямо щампата.Малко скъпичко е , но ако харесва този вид шиене си заслужава предизвикателството. На мен не ми допаднаха щампираните гоблени.

  5. #50

    Подразбиране

    а аз имам друг въпрос мога ли да ушия нещо което оригинално е за кръстат бод на обикновен 1:1 или 1:4 и дали ще се получи изобщо нещо (хубаво)?
    С две думи - нямам думи
    poopsie555@abv.bg

  6. #51

    Подразбиране

    1:1 ще се получи, но 1:4 по принцип е грубичко и не го препоръчвам. Но си е най добре да се шие както е в оригинал, т.е. ако схемата е за кръстчета - най-добре да е с кръстчета


    Цитат Първоначално написано от poopsie Виж мнение
    а аз имам друг въпрос мога ли да ушия нещо което оригинално е за кръстат бод на обикновен 1:1 или 1:4 и дали ще се получи изобщо нещо (хубаво)?

  7. #52

    Подразбиране

    [QUOTE=rostso;232041]1:1 ще се получи, но 1:4 по принцип е грубичко и не го препоръчвам. Но си е най добре да се шие както е в оригинал, т.е. ако схемата е за кръстчета - най-добре да е с кръстчета[/QUOT

    По принцип и аз съм съгласна,че е най-добре да се шие така както е схемата,но ето две гобленчета,които вместо със кръстчета уших с гоблен бод.Таралежът е 1:4 а лицето цвете 1;1 .Не мисля,че са зле.. Но все пак зависи какво смяташ да шиеш.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  8. #53

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от mar4ela Виж мнение
    Гост, ако се регистрираш в "Гоблените .ком" , ще го видиш online магазина
    МАЙ ВЪПРОСЪТ МИ НЕ Е ЗА ТУКА,ако трябва го преместете. Аз пък съм регистрирана във форумите ,обаче като искам да вляза в магазина ми показва че съм НИКОЙ..."посетител"Та отдавна се каня да питам,и там ли трябва да се регистрирам и дали трябва със същата регистрацияИзобщо не ми е ясноМОЛЯ ПОМОГНЕТЕ!!!
    Редактирано от veselka68 : 02.10.2011 в 15:25. Причина: промяна

  9. #54

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от veselka68 Виж мнение
    МАЙ ВЪПРОСЪТ МИ НЕ Е ЗА ТУКА,ако трябва го преместете. Аз пък съм регистрирана във форумите ,обаче като искам да вляза в магазина ми показва че съм НИКОЙ..."посетител"Та отдавна се каня да питам,и там ли трябва да се регистрирам и дали трябва със същата регистрацияИзобщо не ми е ясноМОЛЯ ПОМОГНЕТЕ!!!
    До колкото знам за там трябва отделна регистрация.

Страница 4 от 4 ПърваПърва ... 234

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •