Страница 5 от 9 ПърваПърва ... 34567 ... ПоследенПоследен
Показване на 61 до 75 от 121
  1. #61

    Подразбиране

    Моята система е същата както на Деница. Разбира се ако гоблена е по-голям го разделям на няколко части и тогава прилагам тактиката - цвят по цвят - харесва ми когато има завършена част.

  2. #62

    Подразбиране

    Само аз ли започвам от долния десен ъгъл?Всъщност започвам от долния десен ъгъл,после ми омръзва и започвам да шия по-интересните обекти от гоблена.

  3. #63

    Подразбиране

    Не си сама.Много мои приятелки така започват.Но и аз карам наопаци.

  4. #64

    Подразбиране

    Аз започвам от долния десен ъгъл и се придвижвам нагоре и наляво. Определям си нагоре две или три квадратчета и запълвам горе долу равномерно към левия ъгъл. После се връщам в дясно и започвам отново.
    Поне засега така ми е удобно.

  5. #65

    Подразбиране

    При мен май няма никакъв ред. Първо започвам с най-тъмният цвят, но скоро ми омръзва и се прехвърлям на друг цвят. Всъщност май първо ушивам най-интересната част от гоблена и после полека-лека го довършвам.

  6. #66

    Подразбиране

    Аз започвам от долния ляв ъгъл и карам цвят по цвят, като ги сменям като ми омръзнат.

  7. #67

    Подразбиране

    аз започвам от левия ъгъл ако е по-малък,ако е по-голям гоблена от дясно на ляво, че ми е по-лесно да го захващам

  8. #68

    Подразбиране

    Аз си харесвам някоя част и почвам, като карам лист по лист от схемата и шия по цветове, с един втори и тока.

  9. #69

    Подразбиране

    Аз започвам от долния десен ъгъл. Шия схемата лист по лист и вървя от долу на ляво, ако схемата е по-голяма ушивам цялата дясна част, като преминавам на дългите редове и към лявата долна част и така шия схемите от дясно на лява и всичко е ушито. Не се връщам, за да запълвам.

  10. #70

    Подразбиране

    Шия от долния десен ъгъл и се придвижвам нагоре и наляво!

    Действам по системата на скенера! Така мога да се радвам на раждането на картинката! И всеки път ме изненадва резултатът! В болшинството от случаите положително!

  11. #71

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от TDK Виж мнение
    Шия от долния десен ъгъл и се придвижвам нагоре и наляво!

    Действам по системата на скенера! Така мога да се радвам на раждането на картинката! И всеки път ме изненадва резултатът! В болшинството от случаите положително!
    и аз абсолютно по същият начин

  12. #72

    Подразбиране

    Аз започвам с ушиването на образа(животно или човек),кото първо открия мястото му на панамата,която задължително трябва да е разграфена.До сега не съм шила на неразграфена панама.

  13. #73

    Подразбиране

    xei momi4eta imali njkade video kak se 6ie goblen da vidj kak stava mnogo iskam da se nau4a da 6ij a njma koi da mi pokage moljvi pomognetemi

  14. #74

    Подразбиране

    Аз започвам от долния десен ъгъл и се придвижвам нагоре и наляво!

  15. #75

    Подразбиране

    Реклама:
    Обикновенно и аз започвам от долния десен ъгъл, но не и този гоблен,който шия сега.Започнах го ,нещо не ми вървеше,преместих се отляво,някъде прочетох че при иконите първо се шият ръцете и лицето на светеца.И аз се
    прехвърлих нагоре .....Може би си внуших но сега по ми спори шиенето.

    А иначе, няма никакво значение от къде започваш.Важно е на теб да ти е удобно.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

Страница 5 от 9 ПърваПърва ... 34567 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •