Показване на 1 до 10 от 10
  1. #1

    Подразбиране Нови цени на куриерските услуги

    Здравейте,
    във връзка с драстичното увеличение на цените на повечето куриерски фирми в страната, в това число и DHL, за да запазим цената за доставка непроменена, се налага да сменим фирмата с която доставяме вашите поръчки с Български Пощи ЕАД, които в момента държат най-ниска цена за доставка на територията на България.

    Ако имате опит с някоя друга куриерска фирма, от която сте доволни като качество на услугите и цени, ще се радваме да споделите опита си с нас.
    Само за информация, новите цени на DHL са увеличени с около 300%.
    Примерно за документ изпратен от София до Бургас, новата цена е около 14 лв.
    Уточнявам - нашата цена за доставка за момента остава НЕПРОМЕНЕНA, просто сменяме фирмата, която доставя поръчките.

  2. #2

    Подразбиране

    Здравейтер
    в нашата фирма работим със Speedy, Еконт експрес.
    От опит с тях Спийди са с най-ниски цени и са коректни-тел. 0 7001 7001 , Еконт също са добре-тел. 956 44 44.
    Вижте на тези телефони как са им тарифите. Иначе DHL са най-скъпите.
    Успех в начинанието.

  3. #3

    Подразбиране

    И аз съм на мнение , 4е DHL държат най-високите цени, незнам, защо изобщо сте се захванали с тях :?

  4. #4

    Подразбиране отговор

    Искам да попитам сега след като работите с Български пощи,дали не е възможно плащането на това,което сме поръчали да става с наложен платеж?

  5. #5

    Подразбиране

    smeshko, много ти благодаря за информацията и препоръките,
    свързахме се със Спиди и за изпращането на последните няколко поръчки използвахме техните услуги. Наистина са коректни в професионално отношение и решихме вече да работим само с тях.

    Аня за момента спираме изпълнението на поръчки с наложен платеж, плащанията към поръчките засега ще се извършват само по банков и електронен път.

  6. #6

    Подразбиране

    Ъм, за Спиди съм чувала, че понякога губят поръчки.
    А моя колежка наскоро чака документ 2 дни (!) при условие, че поръчката беше в рамките на София и то не на голямо растояние.
    Посъберете повечко информация от техни клиенти преди да се доверявате изцяло.
    Или поне имайте едно на ум.
    "И наистина, който търси, обикновено намира, макар и не винаги точно това, което е търсил."

  7. #7

    Подразбиране

    Ганима, много ти благодаря за информацията,
    надяваме се да нямаме проблеми с тях,
    но определено ще имаме едно на ум!

  8. #8

    Подразбиране

    Работим със Спиди повече от 5 години, при оставяне на пратката в офиса им правят 15% отстъпка, при пратки над 150 лева без ДДС отстъпката им е 10 или 15 %. Отделно, ако си притежател на клиентска бизнес карта към МТЕЛ правят отстъпка до 20%. Ние сле доволни с отстъпката от Мтел и оставянето в офиса им цената ни пада на около 3,20 лв. Цената на пратка без отстъпки е 4,50. С наложен платеж парите идват до 2 дни или ги превеждат по банков път.
    Преди месец доста губеха пратките си по офисите си, но това беше предизвикано от някакво нова разделяне на районите, сега всичко е ок.
    Скъпи са доставките им за територията на София, по-изгодно е с Еконт.
    Ако някой има въпроси, може да ме пита на лични.
    Използваме опцията да ги оставяме в офиса на Спиди, защото са на 100 метра от нас и не ни се налага да чакаме куриера им... Получаваме и изпращаме средно по около 5-6 пратки на ден, нямаме унищожена пратка, закъсняла-да.
    От всяка безизходна ситуация има 13 възможни изхода.

  9. #9

    Подразбиране

    И аз съм доволна от Спиди.последната ми доставка я направиха за по-малко от 16 часа.Никога не са ми губили или повреждали пратка.

  10. #10

    Подразбиране

    Реклама:
    Работили сме и със Спиди и с Еконт и двете фирми са коректни.
    Бог не повтаря нищо!
    Музиката сприятелява, а приятелите правят музика!

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •