Показване на 1 до 6 от 6
  1. #1

    Подразбиране RQ: рецепта за булгур

    Трябва ми нещо елементарно(като за човек, дето само яйца може да прави), например с пиле на фурна.

  2. #2

    Подразбиране Ето

    Предлагам ти много лесно ,но вкусно ястие.
    Сваряваш 1 пиле на порции.Сваряваш и 200г пресни печурки.Правиш си сос ,,бешамел,,-2-3лъжици брашно запържваш в о;ио и разреждаш със студения бульон от пилето и от гъбите,прибавяш 1 с.л вегета (или бульонче ,,Маги,,).,чер пипер и малко сок от лимон.Нареждаш свареното пиле в тавичка,изсипваш гъбите и поливаш със соса.Настъргваш 200г кашкавал и запичаш до зачервяване.Мисля,че ще останеш много доволна от резултата.Добър апетит!

  3. #3

    Подразбиране

    само не разбрах къде трябва да сложа булгура :?

  4. #4

    Подразбиране е

    Една лесна ориенталска рецепта
    Продукти: 2 водни.ч.болгур;300 гр. пилешки гърди;3-4 с.л маргарин; черен пипер ,сол и1 кубче бульон маги .
    Приготовление : Сварява се пилето и се накъсва на лентички.Болгура се измива и се оставя да поседи във водата. Разтопяваш маргарина слага изцедения болгур само да мине през мазнината и наливаш водата, добавяш пилето и подправките и на силен котлон докато заври. Нека да ври , докато почти не остане вода след това слагаш капака на тенджерата и спираш котлона.
    Сервираш го топло с кисело мляко , но млякото да е в отделна паничка и поръсено с малко бахар или черен пипер

  5. #5

    Подразбиране

    мерси
    лесно като за мен

  6. #6

    Подразбиране Ето

    Реклама:
    Да и мноого вкусно

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •