Страница 1 от 3 123 ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 44
  1. #1

    Подразбиране БРОДИРАНИ ВЪЗГЛАВНИЧКИ

    В един руски сайт попаднах на ето тези възглавнички:
    Плата, на който са избродирани ми прилича на чувалите, които се използват на село . Някой има ли идея от къде може да се купи такъв плат (канава???) или чувал?
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  2. #2

    Подразбиране

    Това също е на подобна канава:
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  3. #3

    Подразбиране

    В магазините, където продават панама няма ли?
    "И наистина, който търси, обикновено намира, макар и не винаги точно това, което е търсил."

  4. #4

    Подразбиране

    :wink: Да, погледни в магазина на ДМС на Стефан Стамболов 8, този тип плат го има и в магазините за платове, ако си от София- виж на Пиротска, до еврейската църква.
    Скоро се разхождах по магазините да търся ленена панама и доста материи разгледах от този тип.
    Успех в намирането.
    От всяка безизходна ситуация има 13 възможни изхода.

  5. #5

    Подразбиране

    Здравейте такива възглавнички са много красиви. Преди време ших модели с червени рози от една Бурда Станаха чудесни Могат да се шият върху ленена панама и на канава.

  6. #6

    Подразбиране

    днес се паръчах възглавничка на една от принцесите на дисни на цена 30 лева за първи път ще шия възглавничка цената дали е добра от каталога на Vepvaco?

  7. #7

    Подразбиране

    nevenar, ако възглавничката ти е от тези с дебелите акрилови конци - мога да споделя опит. Току що завърших една (с есенните листа и жълъдите) и мога да кажа следното:

    1. Шие се с кръстчета!!! - тука не може да се заменя с гобленов бод, основата е с големи дупки (някъде я бяха нарекли "рибарска мрежа" ). На мен ми беше много лесно и приятно да я шия, но аз само с кръстчета бродирам по принцип.

    2. Резултатът е чуден, и аз и семейството много я харесахме

    Цената е 30 лв, толкова беше в в магазина на ДМС на Стефан Стамболов 8, откъдето я купих. Успех с шиенето.

  8. #8

    Подразбиране

    За тия възглавнички нищо незнам. Затова помагай те.
    Виждам, че са много хубави ама от какви материали се правет? Някакви по различни конци, панама и т.н.

  9. #9

    Подразбиране

    Завърших въпросната възглавничка стана страхотно, но следващата се провали не ми стигнаха конците и сега какво да правя на едни макове със слънчогледи на фервако не ми стигна един от цветовете може би с два конеца и като е комплектовка какво да направя сега ако вдигна патардия във фирмата от където я купих дали ще има ефект поне конеца да ми намерят така или иначе дадох 35 лв за нея!Незнам някой знае ли от къде да си набавя от тези конци ?

  10. #10

    Подразбиране

    nevenar

    Ако е оригинална комплектовка на Вервако - то на гърба на листа с картинката би трябвало да има квитанция с която да се напише до фирмата (самата фирма Вервако, де) и те да ти изпратят недостигащите конци - на моята имаше такова. Имаше и някакви цифри изписани на ръка с химикалка - сигурно някакви номера на конкретните коплектовки или нещо такова. Питай по-добре в магазина и може те да ти помогнат. Успех!

  11. #11

    Подразбиране

    много ти благодаря DannY дано да успея иначе трябва да импровизирам което хич не ми се ще !

  12. #12

    Подразбиране

    radrod страшно ти благодаря ,мислех да отида до MR Gobelin и да ги питам как става ако нещо не е наред защото от тях си купих 5 възглавници и би трябвало да знаят !цвета е светложълт и понеже качих схемата в безплатни но е много обемна ще ти пратя линк за да видиш възглавницата но като нямат номера не съм сигурна че ще го улучим както и да е виж я и после ако трябва ще коментираме мерси
    http://photofile.name/users/nikolll/...#mainImageLink

    п.п.Ще пиша вече на лични за да не ангажираме форума с този проблем!

  13. #13

    Подразбиране


    Страхотни са! Ще ми се и аз да опитам има ли подробни указания как се бродира и оформя?


    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

  14. #14

    Подразбиране

    аз писах на фервако преди време, че на една приятелка не и стигнаха конците и след 2 седмици си ги получи по пощата. така го направихме, защото нямаше гаранционна карта. успех

  15. #15

    Подразбиране ако може един въпрос от серията "тъпи"

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от Valja Виж мнение
    В един руски сайт попаднах на ето тези възглавнички:
    Плата, на който са избродирани ми прилича на чувалите, които се използват на село . Някой има ли идея от къде може да се купи такъв плат (канава???) или чувал?
    Имам един въпрос от серията "тъпи"
    С какво се пълнят възглавничките като се направят? В комплектите има ли материали?


    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

Страница 1 от 3 123 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •