Страница 3 от 3 ПърваПърва 123
Показване на 31 до 44 от 44
  1. #31

    Подразбиране

    Възглавничката е много нежна

  2. #32

    Подразбиране

    Molq vi ako nqkoi ima shema na angel4e da pusne linka.6te sam vi mnogo blagodarna!!!Blagodarq predvaritelno!

  3. #33

    Подразбиране

    I ako moje nqkoi da mi kaje kak se slagat emotikonkite

  4. #34

    Подразбиране

    Ako nqkoi ima shema na angel4e go omolqvam da pusne linka,za6toto e mnogo vajno trqbva mi za u4ili6te!

  5. #35

  6. #36

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от ren4ety Виж мнение
    Ako nqkoi ima shema na angel4e go omolqvam da pusne linka,za6toto e mnogo vajno trqbva mi za u4ili6te!
    Пиши в тема Заявки за месец Ноември
    http://inqn.multiply.com/photos подновено на 17.06.11
    inqn_f@abv.bg

  7. #37

    Подразбиране

    момичета купих си възглавничка на вервако обаче изобщо си нямам идея как се шие.пише че е с кръстчета но преждата пак ли ще е от 2 нишки?моля ви да ми обясните

  8. #38

    Question

    И аз да попитам нещо тук,Може ли да ми дадете съвет каква панама /какъв каунт /и какви конци да си купя да си ушия възглавнички,По едра ли трябва да бъде и аз не знам,

  9. #39

    Подразбиране

    Има специална панама 10 казва
    Става 70*70 кресчета - 40*40 см
    Шиетве с вълна
    Или имаш в предвид други възглавници?

  10. #40

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от lili2024 Виж мнение
    момичета купих си възглавничка на вервако обаче изобщо си нямам идея как се шие.пише че е с кръстчета но преждата пак ли ще е от 2 нишки?моля ви да ми обясните
    Аз ших наскоро възглавница на вервако и я ших 1:1.С кръстчетата става много грубо.Опитай и виж как ще ти хареса на теб самата.

  11. #41

    Подразбиране

    Какво значи 1:1 ,те не са ли щампи?Ших една такава с вълнени конци на кръстче,ако е гобленов бод няма да залива хубаво т.к. са доста едри!

  12. #42

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Juli71 Виж мнение
    Какво значи 1:1 ,те не са ли щампи?Ших една такава с вълнени конци на кръстче,ако е гобленов бод няма да залива хубаво т.к. са доста едри!
    Много добре се получи и се запълни цялата щампа

  13. #43

    Подразбиране Beige Aida

    Въпросът ми е от къде си купувате бежова аида... в Бургас нещо не намирам, бг сайт с добри цени също ме устройва.

    Благодаря предварително

    Теодора

    ПП Нещо обърках, не питам за възглавнички, но така се получи...нация техническа

  14. #44

    Подразбиране

    Реклама:
    И аз това се питам!Ако си купя комплектовката,в нея има ли си всичко , за да се изработи накрая възглавницата?Да не би да е са само конци;схема и т.н. и аз след това да търся материали за да ушия възглавницата?Някой знае ли? Моля помогнете!

Страница 3 от 3 ПърваПърва 123

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •