Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 44
  1. #16

    Подразбиране

    аз слагам готова възглавница вътре, това все пак трябва да се пере понякога, а ако го напълниш с пух или квото и да е става сложно прането и сушенето.

  2. #17

    Подразбиране

    знае ли някои къде в София мога да си купя гоблен с мъниста?

  3. #18

    Подразбиране

    А с каква панама се шият тези възглавнички? Малко ми е тъп въпроса, но ще прощавате.

  4. #19

    Подразбиране

    I az imam edin moje bi glupav vypros no kato znam kakviste lubezni tuk se nadqvam che vse pak shte imam otgovor i taka.... kakvo vsyshnost vkluchvat tezi komplektii, kak se shiqt i vyob6te podrobno ako nqkoi moje da opi6e procesa? Blagodarq predvaritelno
    Don't tell me who I should be
    And don't try to tell me what's right for me

  5. #20

    Подразбиране

    Комплектите за възглавници, които съм виждала в магазините, включват парче панама, доста по-едра и рехава от обикновената, схема и съответните конци. Те са също доста дебели, като продаваните преди години целволени конци. Предполагам че в комплектите има и подходяща игла за тях. Но, ако се продава такава панама по вашите магазини /при нас я има/, лесно можеш и сама да си комплектоваш възглавница. Във форума има достатъчно схеми, а ако не намериш от дебелите конци, мисля че може да се използват и тези за гоблените, но както са си на шест ката.

  6. #21

    Подразбиране

    Zna4i to ne e kalyfka koqto sled tova da se zapylni a samo par4e panama koeto sled tova se za6iva ili kakvo? Marji mn blagodarq za informaciqta
    Don't tell me who I should be
    And don't try to tell me what's right for me

  7. #22

  8. #23

    Подразбиране

    Момичета, ето моята възглавничка която си избродирах от схема от форума. Използвах обикновена българска разграфена панама и ших с конци за гоблени без да ги разделям. След ушиването го оформих като калъфка с цип която може да се сваля за да се изпере.
    Извинете ме за качеството на снимката но все пак се вижда как е станала възглавничката
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  9. #24

    Подразбиране

    Възглавницата е страхотна, а кученцето като живо!!!

  10. #25

    Подразбиране

    ПоздравленияМного хубава е станала А бао-бао, наистина е като жив

  11. #26

  12. #27

    Подразбиране

    Здравейте момичета..нова съм в сайта..прочетох че има схеми тук..къде да ги намеря..благодаря предварително

  13. #28

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Dima Mineva Виж мнение
    Здравейте момичета..нова съм в сайта..прочетох че има схеми тук..къде да ги намеря..благодаря предварително
    Разгледай внимателно първоначалното меню.Има тема,която е озаглавена "Безплатни Схеми"влез там.После можеш да разгледаш темата "Каталог на темите в безплатни",като там има линкове,от които можеш да се възползваш дитектно.Друг вариант е да си харесаш гоблен,да видиш,кой го предлага,да пишеш на лични съобщения и има голям шанс да ти го изпратят.Друга стъпка е както си в темата на "Безплатни схеми",да влезеш в раздела на "Заявки за месеца"(в случая юли)и да пишеш кой гоблен издирваш и да си оставиш имейла,за да ти изпратят схемата,ако някой я има.Дано съм била полезна.

  14. #29

    Подразбиране ето една възглавничка

    http://www.coatsbulgaria.bg/Crafts/N...buterflies.htm
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  15. #30

    Подразбиране

    Реклама:
    zdraveite,Vilja, s porachka mojete da si kupite Aida,Jobelan, lino, stramin i drugi osnovi za broderiav magazina na ul. Hrizantema 18,parvata prsechka na Jitnitza, kvartal Lagera, savsem blizo do pazara Krasno selo, eto vi i tel. za vrazka ot 10 do 18 h 02- 9516454 Sofia, i mnogo drugi neshta za broderia, az sam mnogo dovolna ot tozi magazin

Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •