Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 26
  1. #1

    Подразбиране Търся магазин за конци DMC в София?

    Здравейте, имам нужда от помощ - някой може ли да ми каже къде в София има магазин за конци DMC, защото обиколих вече половината град и никъде не мога да намеря?
    Предварително благодаря

  2. #2

    Подразбиране

    Има доста магазини за DMC особенно във центъра. На Стефан Стамболов 8, на Пиротска на ъгъла и във безистена фирмата е Ран . На Христо Ботев също има...... доста магазини има

  3. #3

    Подразбиране

    Благодаря много, още днес ще отида да потърся

  4. #4

  5. #5

    Подразбиране

    Някой от вас купувал ли е нещо от http://www.nikmаrk.hit.bg/ ?

  6. #6

  7. #7

    Подразбиране

    Да, аз купувах преди около 2-3 месеца конци ДМЦ. Много са коректни. И наистина доставката е за тяхна сметка, ако сумата надвиши 50 лв. 2 дни сле поръчката получих пратката с конците.

  8. #8

    Подразбиране

    Благодаря за информацията. Сайта им изглежда така от много време и се чудех дали работят. Цените такива ли са? Видях, че продават конци на метър, но реших преди да поръчам нещо да попитам за мнения.

  9. #9

    Подразбиране

    Цените са същите, но за конци на метър - не знам. Аз поръчвах цели мулинета.

  10. #10

    Подразбиране

    Няколко гобленарки от форума бяхме решили да си обединим поръчката за конци на метър и да си поръчаме от въпросната фирма, но така си остана само на идея.......но все още не е късно щом са коректни :wink:

  11. #11

    Подразбиране

    Това е добра идея. Това което аз съм си набелязала все още е под 50лв и затова се колебая.

  12. #12

    Подразбиране

    В София пък има милион магазини където продават DMC.
    Защо ти е да си поръчваш през нета да гласиш поръчка за 50 кинта или да плащаш за доставка и др. такива.

  13. #13

    Подразбиране

    Като става въпрос за цяло чиле, да - напълно съм съгласна, но ние бяхме решили да си поръчваме на метри......... :wink:

  14. #14

    Подразбиране

    Това е добър вариант особено както в София сте повечко.Защото ако поръчката е обща, но е от различни градове става по-сложно.После трябва да се разпращат допълнително.
    Който не може да рисува може да се научи да шие гоблени. И при двата случая се създават картини.

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    Здравейте момичета, от няколко дни съм ангажирала мозъка си с едни въпрос - знае ли някоя от Вас дали в Солун има магазин за ДМС конци, панама и др. подобни материали. Ходя по няколко пъти в годината в Солун и много искам да посетя такъв магазин. Чувала съм, че продукти , които не се търсят масово не са с високи цени.Незная дали това не е легенда? Дано някой ме даде по-подробна информация, включително и адрес. Ще върна информация с най-подробен характер.

Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •