Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Показване на 16 до 26 от 26
  1. #16

    Подразбиране

    Момичета и момчета от София, искам да попитам магазина на ''Стефан Стамболов'' има ли интернет страница?
    ..::Gobelin World::..

  2. #17

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от хари Виж мнение
    Здравейте момичета, от няколко дни съм ангажирала мозъка си с едни въпрос - знае ли някоя от Вас дали в Солун има магазин за ДМС конци, панама и др. подобни материали. Ходя по няколко пъти в годината в Солун и много искам да посетя такъв магазин. Чувала съм, че продукти , които не се търсят масово не са с високи цени.Незная дали това не е легенда? Дано някой ме даде по-подробна информация, включително и адрес. Ще върна информация с най-подробен характер.
    Там има специализирани магазини за бродерия и плетиво почти на всяка улица.На пазара в центъра също има поне два магазина. Веднага си личат.Конците за бродеря са 99% ДМС / да не кажа всички/. Панами имат всякакви предвид че там масово все още се прави зестра.Адрес не мога да ти кажа но вървейки по Игнатия все ще случиш на магазин.

  3. #18

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от keissi Виж мнение
    Момичета и момчета от София, искам да попитам магазина на ''Стефан Стамболов'' има ли интернет страница?
    Ами аз откривам ето тази:

    http://www.dmc-art-hobby.com/index.php?lang=en

  4. #19

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от smiles Виж мнение
    Ами аз откривам ето тази:

    http://www.dmc-art-hobby.com/index.php?lang=en
    Благодаря, но нещо не им е наред сайта.
    ..::Gobelin World::..

  5. #20

    Подразбиране

    Киче,ако става въпрос за този магазин на Ст.Стамболов-можеш да се свържеш с тях във фейсбук http://www.facebook.com/broderia.dmc
    Редактирано от RUSINOVA65 : 03.02.2013 в 21:06.
    rusinova@mail.bg

  6. #21

    Подразбиране

    Благодаря Юлка!!!
    ..::Gobelin World::..

  7. #22

    Подразбиране

    Дали бихте ми казали доволни ли сте от конците АРКО и могат ли да се поръчват по интернет?

  8. #23

    Подразбиране

    Момичета да знаете в кв.Овча купел дали има магазин за гоблени и конци ДМЦ? Ще съм ви благодарна ако някой ми отговори
    kalvacheva@abv.bg
    skype: zlatka kalvacheva

  9. #24

    Подразбиране дмс

    В Търговския център на ул.Монтевидео на втория етаж има магазин и за конци и за готови комплектовки.

  10. #25

    Подразбиране

    Благодаря много, ще се обадя на синчето да го потърси
    kalvacheva@abv.bg
    skype: zlatka kalvacheva

  11. #26

    Подразбиране

    Реклама:
    Здравейте! Преди няколко месеца ми се наложи да търся конци ДМЦ в София и по-точно в Младост и за мое голямо съжаление открих, че всички магазини, за които знаех или са фалирали или вече не зареждат ДМЦ. След много трудности (тъй като съм с малко дете и не мога да обикалям много) успях да се сдобия с търсените от мен конци.

    За моя голяма радост преди няколко дни разхождайки се случайно видях, че в една кинкалерия от съвсем скоро са започнали да ги зареждат. Затова бързам да го споделя и да помогна на тези от вас кото живеят в района им им трябват конци ДМЦ. Магазинчето се намира в Младост 1А, на пазар "Пътеките". Ако се застане на автобусна спирка "43 блок" с лице към пазара се тръгва по втората пътека от дясно на ляво и магазинчето се пада от лявата страна.

Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •